Название сайта

Екологічно чистий будиночок

glino1.jpg (174.25 Kb)

Побудувати будинок з дров і глини своїми руками зовсім не складно. Технологія будівництва конструкції виглядає наступним чином: робиться розчин і на нього кладуть дрова чи інші шматки деревини.

Перед тим, як зважитися на будівництво такого будиночка, варто дізнатися, які все ж переваги він має перед іншими варіантами.

glino2.jpg (167.85 Kb)

Переваги будинку з глини

Перший і найголовніший пункт - конструкція повністю екологічна і натуральна.

Досить економний варіант будинку, якщо порівнювати з іншими конструкціями в плані матеріалу (цегла, зруб, і т.д.). В принципі ціна будинку буде залежити від масштабу споруди і наявності доступних матеріалів навколо міста.


Економія на теплі, адже прогрівши будинок один раз, тепло буде триматися досить добре, а головне - протягом тривалого часу.

Прогрівається швидко, якщо порівнювати, наприклад, з цегляними будинками.

Влітку в будинку з глини досить прохолодно, в той час, коли на вулиці стоїть спека.

glina345.jpg (107.5 Kb)

Сама споруда досить легка і проста. Не потрібно мати якісь особливі знання в плані архітектури або будівництва. Навіть проста людина, яка не має спеціалізації по будівництву, зможе спорудити самостійно дану конструкцію.

Недоліки будинку з глини

Якщо будинок потрібно буде продати - зробити це буде практично неможливо, ну або досить складно. Мало хто захоче його купити, адже інформативність про такі варіанти будинків і технологій практично відсутня. Особливо якщо такий будиночок буде перебувати далеко від цивілізації.

glina4.jpg (117.9 Kb)

Це основні нюанси, з якими можна зіткнутися. В принципі вони досить незначні, порівняно з тим, що ми отримаємо відмінне економне і екологічно чисте житло.


Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация