Екологічно чистий будиночок

glino1

Побудувати будинок з дров і глини своїми руками зовсім не складно. Технологія будівництва конструкції виглядає наступним чином: робиться розчин і на нього кладуть дрова чи інші шматки деревини.

Перед тим, як зважитися на будівництво такого будиночка, варто дізнатися, які все ж переваги він має перед іншими варіантами.

glino2

Переваги будинку з глини

Перший і найголовніший пункт – конструкція повністю екологічна і натуральна.

Досить економний варіант будинку, якщо порівнювати з іншими конструкціями в плані матеріалу (цегла, зруб, і т.д.). В принципі ціна будинку буде залежити від масштабу споруди і наявності доступних матеріалів навколо міста.


Економія на теплі, адже прогрівши будинок один раз, тепло буде триматися досить добре, а головне – протягом тривалого часу.

Прогрівається швидко, якщо порівнювати, наприклад, з цегляними будинками.

Влітку в будинку з глини досить прохолодно, в той час, коли на вулиці стоїть спека.

glina345

Сама споруда досить легка і проста. Не потрібно мати якісь особливі знання в плані архітектури або будівництва. Навіть проста людина, яка не має спеціалізації по будівництву, зможе спорудити самостійно дану конструкцію.

Недоліки будинку з глини

Якщо будинок потрібно буде продати – зробити це буде практично неможливо, ну або досить складно. Мало хто захоче його купити, адже інформативність про такі варіанти будинків і технологій практично відсутня. Особливо якщо такий будиночок буде перебувати далеко від цивілізації.

glina4

Це основні нюанси, з якими можна зіткнутися. В принципі вони досить незначні, порівняно з тим, що ми отримаємо відмінне економне і екологічно чисте житло.