Екологічні матеріали для ремонту дитячої кімнати

dyaticha

Сучасні будівельні матеріали дуже зручні, легко кріпляться, прості в догляді. Однак не кожен з них можна застосувати в дитячій. Адже дитячий організм ще не достатньо сильний, аби протистояти певним, навіть мілким, загрозам, котрі для дорослого організму ніякої шкоди не несуть. Але не панікуйте, завжди можна постаратись вибрати такі матеріали, які не принесуть шкоди вашій дитині. І ми підкажемо вам, як це зробити.

Підлога в дитячій кімнаті

Найбільш екологічною є паркетна підлога. Адже це – натуральне дерево. Хоча є і певні недоліки, адже паркет необхідно покрити лаком, інакше він швидко втратить свою зовнішню привабливість. Одним з варіантів підлоги в дитячій кімнаті є ламінат. Ламінат потрібно обирати не з дешевих, тому що він може виділяти дуже шкідливі речовини – формальдегіди. Ще один безпечний матеріал – лінолеум. Знову ж таки, для ремонту дитячої кімнати варто вибирати саме якісний лінолеум. Цей матеріал легкий в укладанні, обслуговуванні і довговічний.

ditkim

Стіни

На сучасному ринку можна знайти безліч видів шпалер. Однак не варто спокушатися привабливим зовнішнім виглядом. Що стосується ремонту дитячої кімнати, то найкращим рішенням тут стануть звичайні паперові шпалери. Модні зараз бамбукові шпалери, однак по екологічності вони все ж поступаються паперовим. Для ремонту дитячої кімнати не рекомендуються до використання олійні фарби, фарби-полімери, а також коркові покриття і панелі. Краще вибрати матеріали на водній основі.

stini


Стеля

Напевно, найбільш екологічно чисте рішення для стелі в дитячій кімнаті – побілка або водоемульсійна фарба. Популярні натяжні стелі можуть виділяти хімічні речовини. Одним з поширених прикрас стелі в дитячій кімнаті є наклейки, які світяться в темряві і створюють ефект зоряного неба. Це красиво і цікаво для малюка. Але подібні прикраси можуть містити фосфор, який вкрай шкідливий, тим більше для здоров’я малюків.

dityacha2

Вікно

Роблячи ремонт, в першу чергу хочеться поміняти старе вікно в дитячій на сучасний склопакет. Це і звільнення від протягів, і шумоізоляція, і зберігання тепла. Щоб не порушити природну вентиляцію приміщення, при виборі вікна зверніть увагу на склопакети, оснащені спеціальними вентиляційними клапанами.

vikno

Головне в ремонті дитячої кімнати – не економити. Адже здоров’я вашої дитини важливіше.