Название сайта

Екологічно чисті шпалери - шпалери з паперу!

ob1.jpg (60.37 Kb)

Якщо ви думаєте, що паперові шпалери – минуле - ви глибоко помиляєтеся. У наш час асортимент таких шпалер настільки великий, що зможе задовольнити бажання будь-якого споживача.

Якими можуть бути паперові шпалери

Багатошарові

Сучасні еко-шпалери можуть складатися з двох і навіть більше шарів паперу з рельєфним тисненням. Вони міцні, стійкі до деформацій і відмінно приховають можливі дефекти стіни. Такі шпалери обробляються спеціальним засобом, що запобігає вигоряння на сонці. Сьогодні - це найбільш поширені екологічно чисті шпалери через свої якісні характеристики і привабливі ціни.

.

mnogosloini.png (404. Kb)

Під фарбування

Існують ще спеціальні шпалери під фарбування. Вони багатошарові, міцні, володіють високою щільністю. Вони обов'язково мають структурний малюнок, завдяки якому забезпечується чудовий зовнішній вигляд обклеєних стін.

Фарбують такі еко-шпалери водоемульсійними фарбами, які самі по собі не завдають шкоди довкіллю і є безпечними. Перевага таких шпалер - можливість фарбувати їх багаторазово (від 5 до15 разів). Особливо актуально це для ремонту дитячої кімнати, де стіни стають місцем праці для юного художника. Якщо після фарбування у вас залишилася фарба - не поспішайте викидати банку - через деякий час особливо «художнє» місце можна буде просто зафарбувати в той же колір.

pid_pokrasku.jpg (387. Kb)

Фотошпалери

Ну, і нарешті, ще один різновид паперових шпалер - фотошпалери. Сьогодні,завдяки сучасним технологіям та фантазії дизайнерів фотошпалери є досить актуальними. Адже зобразити на них можна все що завгодно від власного фото до неймовірних космічних фантазій.

fotooboi2.jpg (103.68 Kb). . fotooboi.jpg (187.04 Kb)Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация