Вініловий сайдинг для цоколя

cvi1

Цокольні панелі з вінілу не лише будуть надавати надземній частині фундаменту естетичного вигляду, але будуть надійно захищати її від негативних впливів навколишнього середовища.

Сайдинг, це гідна заміна іншим оздоблювальним матеріалам для цоколю. Сучасне різнобарв’я панелей дозволяє вирішувати дизайнерські завдання будь-якої складності.

В наш час дуже популярною є технологія оздоблення цоколів будівель вініловим сайдингом. Він не горить, не всотує воду, не боїться корозії та впливу хімічних речовин. Вінілові панелі мають невелику вагу, тобто транспортувати та монтувати їх набагато легше. Крім того, сайдинг, хоч і не у такій значні мірі, але утепляє житло, захищаючи його підпілля. При герметизації швів між ПВХ панелями, теплотехнічні показники обшиття покращуються. Для цього рекомендують пройтися по швах спеціальними затираннями після монтажу.

Відміна цокольних панелей від фасадних

У цокольного сайдингу у порівнянні з фасадним є рід відмінностей – по формі, розмірах та глибині рельєфу. Панелі для цоколю міцніше фасадних, що дозволяє забезпечити більш високий рівень стійкості оздоблення до руйнування. У зв’язку з тим використовувати при оздобленні цоколю фасадні панелі не рекомендується.

Для декорування рогів та кутів цоколів зазвичай використовують кутові профілі тих же структур та забарвлень.

Підходить до будь-якого фундаменту

Квадратний метр панелі з цокольного сайдингу важить всього 3-5 кг. Це один з найлегших оздоблювальних матеріалів, тож, яким би не був фундамент будинку, він легко витримає таке облицювання.

Наприклад, кв. метр штучного каменю, яким часто-густо облицьовують цоколі, важить 35 кг, а оздоблювальної цегли – 182-190 кг.

Асортимент матеріалу

Виробники пропонують великий вибір ПВХ панелей, а вся смаки. Це стосується не лише розмірів, але й фактур, і кольорів. Найбільш популярними є панелі під цегляну та бутову кладку, натуральне каміння, а також під текстуру натуральної деревини.

«Керамічна цегла»

keramichna_cegla

Розміри: 1140х470х17 мм, площа однієї панелі: 0,53 кв.м, кількість панелей в упаковці – 10 шт.

«Цегла-антик»

cegla_antik

Розміри: 1160х450х20 мм, площа однієї панелі: 0,52 кв. м, кількість панелей в упаковці – 10 шт.

«Земляне каміння»

zemlyane_kaminnya

Розміри: 1072х472х20 мм, площа однієї панелі: 0,5 кв. м, кількість панелей в упаковці – 10 шт.