Цікаві зимові поради для автомобілістів

poradi_avtomobilistu

У житті кожного автомобіліста трапляються неприємні ситуації. То двері не відчиняються, бо за вікном -20, то незрозуміло звідки виникають вм’ятини, які начебто не дуже помітні, але хотілося б їх усунути. А ще, інколи, трапляються непередбачувані ситуації на дорозі, які потребують певної підготовки. Тож, ми пропонуємо Вашій увазі потрібну і важливу інформацію. Ці прості і хитрі поради піднімуть рівень володіння автомобілем на новий щабель і в значній мірі полегшать Вам життя.

Цікаві поради

poradi_1

Розморозити автомобільний замок допоможе дезінфікуючий засіб для рук. Звичайний дезінфектор для рук містить спирт, який швидко розморозить замок і допоможе відкрити двері. Для цього можна просто нанести засіб на ключ. За такою ж логікою для розморожування можна використовувати інший міцний алкоголь (горілка, спирт).

Зубна паста для полірування фар. Просто нанесіть звичайну зубну пасту на тканину і відполіруйте фари, всього через кілька хвилин вони будуть виглядати як нові і гарно світити, особливо під час снігопаду.

Вантуз виправить вм’ятини. А якщо у Вас є пневматичний вантуз, то це взагалі бездоганно.

Тріщини на лобовому допоможе «утримувати» прозорий лак для нігтів. Скло лопнуло, а змінити його немає часу або грошей? Просто нанесіть на тріщину прозорий лак для нігтів – цим Ви значно зміцните скло і уникнете подальшого поширення тріщини.

Брелок сигналізації і власна голова. Якщо Вам необхідно відкрити двері автомобіля, а сигнал брелока не доходить через велику відстань, то просто піднесіть його до підборіддя і натисніть на кнопку. Рідина в голові буде використовуватися як провідник і може значно збільшити радіус дії брелока.

У багаторазових паперових склянках можна зберігати серветки. Спитаєте навіщо? Та тому що в кожному автомобілі є тримач для склянок, зате немає пристосування для упаковки вологих серветок.

Масло на ущільнюючих гумових резинках в мороз. Двері примерзають через попадання вологи між прокладками. Просто протріть ущільнювач тканиною, змоченою машинним маслом (або ж звичайною олією), а потім протріть паперовим рушником. Масло буде відштовхувати воду (вологу), і двері перестануть примерзати.

Провітрити автомобіль можна і без кондиціонера, якщо у вас електромобіль, а заряду батареї шкода :). Просто відкрийте будь-яке вікно спереду і 5-6 разів відкрийте-закрийте будь-які задні двері. Відкриваючи двері, Ви будете випускати з автомобіля зіпсоване повітря, а свіже буде потрапляти в автомобіль через переднє відкрите вікно. Все геніальне просто!

Щоб розкрити кільце на брелоку, використовуйте антистеплер! За допомогою цієї канцелярської приналежності буде дуже легко розкрити кільце для ключів. Більше ніяких поламаних і пошкоджених нігтів!

Прибираємо сліди від наклейок. Щоб не залишалося слідів від наклейок на лобовому склі, просто помістіть під наклейку теплий вологий рушник на 10 хвилин, і сліди можна буде зняти без проблем.

Необхідні речі взимку

poradi2

Підготовка до холодного сезону для автомобілістів, передбачає не тільки заміну коліс, масла і покупку антифризу. На випадок непередбачених ситуацій обов’язково рекомендуємо Вам мати в машині такі корисні речі:

Теплий одяг, плед. Обов’язково тримайте в салоні або багажнику кофту, синтепонову куртку, флісову ковдру. Так Ви не зможете замерзнути в машині, що зламалася, доки за Вами їде евакуатор. Не завадить також брати в далеку дорогу термос із гарячим напоєм (чай або кава).

Провід для прикурювання і великі зачепи для клем. Вони буквально врятують Вас від замерзання, якщо до найближчого міста буде дуже далеко.

Трос. В цьому випадку, проїжджаючі повз водії, точно зможуть Вам допомогти – навіть якщо у того, хто буде Вас відбуксировувати не ​​буде свого троса. Не розраховуйте на щасливий випадок! Адже Ваш порятунок тільки в Ваших руках.

Запасна каністра з паливом. Завжди тримайте при собі п’ять-десять літрів недоторканного запасу бензину або дизеля. По-перше, ним можна буде заправити машину, а по-друге – розвести багаття і навіть імпровізований сигнальний вогонь для порятунку.

Складна лопата і гумовий килимок. Такі речі не займуть багато місця в багажнику машини, але вони будуть потрібні в ситуації, коли необхідно буде вибратися із замету. Лопатою Ви легко розкопаєте сніг, а килимок створить зчеплення з колесом на снігу, а під капотом він створить додатковий теплоізолюючий шар.

Домкрат, насос, запасне колесо – це необхідний набір в будь-який сезон, а особливо в зимовий період.

Аварійний комплект. Класичний світловідбиваючий жилет, ліхтарик із запасними батарейками, знак аварійної зупинки дозволять поміняти колесо і виконати інші нескладні операції при будь-якому рівні освітлення і не стати жертвою ДТП.

Бережіть себе і ставтеся до зимових погодних умов серйозно!