Название сайта

Стіна за диваном: ідеї декору

stina_za_divanom_osnovna.jpg (40.32 Kb)

Традиційне оформлення стіни за диваном досить часто обмежується однією картиною, що висить над ним. Таке рішення не є поганим, але ось надокучливим і трішки нудним - так. Але, трохи підключивши фантазію, можна створити дійсно ексклюзивний дизайн вітальні. Тож, поговоримо про те, як оригінально можна оформити стіну за диваном.

Функціональна система зберігання

funkc_sistema_zberigannya.jpg (35.76 Kb)

Містка шафа, що оточуватиме диван, вирішуватиме відразу два завдання. Відпадає необхідність в декоруванні всієї поверхні стіни, а також вирішується проблема нестачі систем зберігання, що актуальна для більшості квартир. Диван буде стояти у вільній, середній, центральній частині шафи. Невелику ділянку стіни над диваном можна декорувати контрастними шпалерами і повісити на неї світильники.

Горизонтальний розподіл

gorizontalnii_rozpodil.jpg (47.89 Kb)

Особлива горизонтальна обробка верхньої і нижньої частини стіни - незаслужено забутий прийом оформлення простору. Варто взяти цей нескладний спосіб на озброєння, застосувавши його в вітальні - і її інтер'єр відразу перетвориться в оригінальний.

Сам собі художник

sam_sobi_hudozhnik.jpg (44.6 Kb)

Щоб оформити стіну над диваном шляхом перетворення її в шкільну дошку, знадобиться спеціальна фарба. Придбати її можна в будівельних магазинах. Якщо знайти таку фарбу не вдалося, то склад з аналогічними властивостями реально виготовити в домашніх умовах. Просто додайте до звичайної фарби трохи цементного порошку або суміш для плиткових швів. Пропорція - столова ложка сухої суміші на склянку фарби.

Вишукана ширма

shirma.jpg (71.25 Kb)

Будь-яка ширма, навіть виготовлена ​​з декількох дерев'яних дощок - оригінальний предмет інтер'єру, який кардинально змінює його сприйняття. Якщо знайти готову вишукану ширму не вдалося, то її можна виготовити своїми руками. Знадобляться металеві куточки і фанера. Готову ширму прикрасьте тканиною або декупажем.

Природа за спиною - повітряні сади

stina_sad.jpg (28.44 Kb)

Світла вітальня - підходяще місце для вирощування рослин в горщиках. А якщо повісити їх над диваном, то інтер'єр кімнати стане ексклюзивним. Щоб остаточно вразити гостей, вибирайте горщики в колір стін. Для вирощування рослин над диваном, рекомендуємо вибрати рослини, які не потребують частого поливу.

Дивіться також: Чудові ангелята

Ефектний гіпс

gips.jpg (36.18 Kb)

Декоративні панелі з гіпсу - відносно недорогий оздоблювальний матеріал, який від цього не стає менш ефектним. Білі панелі здатні гармонійно вписатися практично в будь-який інтер'єр. Якщо здається, що кольоровий гіпсовий декор більш доречний, то пофарбуйте білі панелі в потрібний колір.

2 в 1

2_v_1.jpg (44.07 Kb)

Акцентна стіна - універсальне рішення для будь-якої кімнати. Назвати невиразним, недокучливим його (рішення) складно, але досить часто є бажання урізноманітнити цей декораторський прийом і це дуже легко реалізувати. Розділіть стіну на дві вертикальних частини: одну з них обклейте обраними шпалерами, а другу половину прикрасьте постерами, фото або картинами.

Задзеркалля

zadzerkallya.jpg (.8 Kb)

Досить легко місце картини над диваном може зайняти дзеркало в елегантній рамі. Цей оригінальний декор для вітальні не позбавлений практичного сенсу. Адже поверхні, що відображаються, мають унікальну властивість збільшувати простір, що актуально для невеликих віталень.

Стильні ніші

nisha.jpg (26.86 Kb)

Ніші складної форми з пофарбованого гіпсокартону вже давно вийшли з моди. Але більш лаконічні варіанти будуть доречні в сучасних інтер'єрах. Задню стінку ніші можна оформити декоративною цеглою або контрастними шпалерами. Ніші - це не тільки декор, але і практичний елемент дизайну інтер'єру. Адже в них можна розмістити полиці для книг або інших потрібних дрібниць.

Міні-галерея

mini_galereya.jpg (42.61 Kb)

Кілька картин - варіант оформлення стіни над диваном, який зустрічається не дуже часто. Трохи урізноманітнити його вийде, якщо повісити зображення не над центральною частиною дивана, а злегка змістивши в бік. Таке асиметричне розташування перетворить персональну міні-галерею в родзинку вітальні.

Практичні стелажі

stelazhi.jpg (51.24 Kb)

Високі і вузькі стелажі - меблі, яким, на перший погляд, складно знайти підходяще місце в кімнаті. Сам собою напрошується варіант розташування їх в кутах, але підходить він далеко не у всіх випадках. Нестандартне рішення, яке від цього не перестає бути практичним - це розмістити кілька стелажів за диваном.

Вишукана цегла

cegla_stina.jpg (30.79 Kb)

Подібне брутальне оформлення впишеться не в кожен інтер'єр. Більш витончений варіант - цегла білого кольору. Щоб додатково пом'якшити такий дизайн стіни над диваном, повісьте на неї кілька картин або світильники.

Функціональний простір

funkcionalnii_prostir.jpg (40.33 Kb)

Полиці ніколи не будуть зайвими в вітальні, але от знайти місце для них вдається далеко не завжди. Варто повністю задіяти стіну над диваном і порожній простір відразу стане функціональним.

Оптичні ілюзії

optichni_ilyuzii.jpg (.75 Kb)

Якщо скромні розміри вітальні не дозволяють використовувати об'ємне оформлення стіни, то варто звернути увагу на фотошпалери. Цікавий варіант - фотошпалери, які володіють перспективою. Наприклад, із зображенням книжкових полиць, пейзажів, лісу і т.д.

Ось такі цікаві та оригінальні варіанти оформлення стіни за диваном ми Вам запропонували, але тільки Ви будете вирішувати, який з них буде для Вас найкращим!Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация