Де може ховатися пліснява

plisnyavavbudinkugolov

Пліснява часто з’являється там, де волого і сиро. Але є очевидні місця, де ми відразу її помічаємо і можемо усунути, а є такі, про яких ніколи б і не здогадалися. Дивіться, де може ховатися пліснява, поки вона не стала справжньою проблемою.

Ущільнювачі в холодильнику

Особливо це стосується нижньої камери. Коли ми відкриваємо дверцята, туди часто потрапляють краплі рідини і залишки їжі. Не забувайте регулярно перевіряти гумку і в міру необхідності протирати її губкою або чистою серветкою.

rezinkauholodi

Пральна машина

Ми дуже рідко згадуємо про те, що після прання дверцята барабана краще залишати відчиненими хоча б на півгодини. В результаті пліснява розростається на гумовій прокладці дверцят, що є однією з причин появи неприємного запаху. Ще раз нагадуємо: після прання протирайте гумову прокладку дверцят, а також протріть конденсат, що залишається на склі кришки барабану.

plisnyavapralnamashina

Дивіться також: Прикрашаємо яйця на Великдень

Електрична зубна щітка

Не забувайте періодично перевіряти і змінювати насадку на щітці і не зберігайте вологі щітки в шафках, де погана циркуляція повітря.

zubnaszitkaplisnyava

Бачок унітаза

Тут теж часто заводиться пліснява, тому перевіряйте час від часу бачок. Ну і, звичайно, не забувайте регулярно мити унітаз.

bachokunitaza