Характер людини за датою народження

numerologiya

Природа чисел цікавить людство з тих самих пір, коли люди стали вимірювати навколишній світ, рахувати предмети, явища, їх якості та параметри. Виявляючи дивовижні числові закономірності, їм почали надавати сакральне значення і пов’язувати з впливом богів.

Звідси бере початок прагнення визначити характер і долю людини за датою народження. За час існування цивілізації було створено кілька нумерологічних навчань. Способи розрахунків, трактування та опис результатів в них різниться. Але всі вони сходяться в загальному переконанні: доля і характер людини залежать від цифр, що складають дату народження.

Є нумерологічні системи, які визначають долю людини по числу, році народження, або зодіакальному знаку. Одна з найвідоміших – система квадрата Піфагора. Це досить складна система обчислень, а інтерпретація результатів вимагає глибокого вивчення значного обсягу матеріалу. Але за допомогою її алгоритмів можна розрахувати схильності і характер людини за датою народження, використовуючи спеціальну програму в інтернеті в онлайн-режимі.

Результати виходять досить розгорнуті і детальні, але для новачків в цьому питанні створені спрощені системи розрахунків, що дозволяють отримати швидкі, але узагальнені результати без особливих зусиль. Спробувавши такі нехитрі обчислення, люди зазвичай бувають здивовані наближеністю результатів до істини і прагнуть дізнатися про це більше. Спробуйте і Ви.

Опис характеру і долі людини за датою її народження

numerologiya1

Отже, зробимо розрахунки за пару кроків:

  • Складіть всі цифри в Вашій даті народження: наприклад, якщо Ви народилися 30.05.1988, то 3 + 0 + 0 + 5 + 1 + 9 + 8 + 8 = 34;
  • Тепер доведіть результат до, так званого, першочисла, тобто – однозначного числа, склавши в нашому випадку 3 і 4, отримуємо 7. Якби результат знову вийшов двозначним, слід було б ще раз скласти цифри;
  • Тепер розглядаємо, що означає те чи інше число.

1 – це число лідерів, сильних особистостей. Вони завжди виділяються з натовпу. Характер у людей з цифрою 1 вельми імпульсивний. Їм властива діловитість, а успіх дається легко. Вони легко захоплюються, мають масу інтересів.

Читайте також:Як зробити новорічну кульку з паперу

Цим людям властиві великодушність, гордість, серйозність, ініціативність, справедливість. Недоліки проявляються в перебільшеній серйозності, владності і авторитарності.

«Одиниці» добре ладнають з іншими, але найкраще сходяться із собі подібними.

2 – число дуже емоційних людей. Вони схильні до перепадів настрою, непостійності в досягненні цілей. Але ця риса допомагає їм вміло пристосовуватися до різних ситуацій. Досягати своїх цілей вони легко вміють за допомогою інтуїції та здатності обходити перешкоди на шляху.

Люди-двійки дорожать своїм будинком, поважають сімейні цінності і традиції. Вони вміють дружити і стають хорошими партнерами, але часто віддають перевагу партнерам сильнішим себе. Також вони вперто вирішують свої проблеми самостійно, не беручи сторонньої допомоги. «Двійки» добре взаємодіють з людьми цифри 1.

3 – число природжених воїнів. Вони терпіти не можуть, коли їм заперечують. Той, хто посміє це зробити, отримає категоричний відсіч. Мужність і вольовий характер цифри 3 кидається в очі з перших хвилин знайомства.

У них великі плани, і вони не розмінюються на дрібниці. Однак надмірне самолюбство цих людей і поривчастість в діях часто створюють в партнерських відносинах і в любові проблеми. Вони безцеремонно і навіть нещадно поводяться з партнерами, які перевершили їх в будь-якій діяльності. «Трійки» добре взаємодіють із собі подібними, 5-ми і 6-ми.

4 – число дуже ініціативних людей, вони вважають за краще рідкісні професії, не терплять одноманітної роботи і рутини. Живий і гострий розум допомагає їм багато чого досягти в житті. Але вони довго переживають, якщо зазнають невдачі.

Вони дуже привабливі і користуються величезною популярністю у протилежної статі. Це допитливі люди, яких не цікавлять господарські питання. Відмітна особливість людей четвірки ще і в тому, що вони відмінно сходяться з будь-якими людьми.

5 – вказує на оптимістів. Їх відрізняє високий інтелект, уміння поважати і любити інших людей. При цьому вони щиро сподіваються на взаємність. Вони вміло знаходять компроміс в найрізноманітніших ситуаціях, завдяки чому навколо них панує атмосфера щастя і гармонії.

Це люди відповідальні, з незмінним прагненням до самовдосконалення. Іноді їм не вистачає рішучості і необхідна підтримка. Добре взаємодіють з 3-ми, 5-ми і 6-ми.

numerologiya2

6 – позначає чутливих людей. Вони з легкістю долають труднощі. Цим людям все дається легко. Але вони часто ризикують втратити свої досягнення через неуважність.

Як правило, ці люди надзвичайно красиві і зарозумілі. Але це не заважає їм активно спілкуватися і легко йти на контакт. Вони добре сходяться з людьми свого числа, 5-ми і 3-ми.

7 – говорить про людей з дивними поглядами на життя, оточуючі часто не розуміють їх. Тому, народжених під 7-кою, як правило, переслідують відчуженість і самотність. При цьому вони вперті в своїх переконаннях.

Найчастіше мають характер флегматичного або меланхолійного типу і у всіх життєвих перипетіях поводяться розсудливо. Також їм властиві пунктуальність і вірність, на них багато в чому можна спокійно покластися. «Сімки» гармонійно взаємодіють з людьми 2-ки і 9-ки.

8 – вказує на упертих і норовливих людей, що живуть виключно за своїми правилами, що йдуть врозріз із загальноприйнятими. При цьому у них широке коло друзів, яким вони завжди готові допомогти.

Вони волелюбні і незалежні. Але завжди зберігають дружні стосунки з партнером, з яким розірвали любовний зв’язок або ділової контракт. Для побудови відносин підходять люди 1, 2, 9.

9 – зазначає натур філософських, вони шукають в житті високі смисли. Вони милосердні, чутливі і поступливі. Цим людям складно довести до кінця свої задуми.

Вони спокійні самі, не люблять конфліктів і скандалів. Також їх відрізняє невпевненість і нерішучість. Для відносин краще вибирати людей 2-ки.

Нумерологічний аналіз характеру людини за датою народження і року аж ніяк не є вироком на все життя. Це всього лише виявлення передумов, базових здібностей і можливостей, закладених в індивідуума природою. Їх корисно знати, щоб ефективніше розвиватися, і, якщо потрібно, долати негативні аспекти.