Місяць народження впливає на вибір професії

numerologiya_profesii

Люди завжди намагалися знайти взаємозв’язок між датою народження і долею. Відповіді намагалися знайти в астрології, китайських гороскопах або місячних календарях. І хоча наукового обгрунтування того феномену немає, проте більшість фахівців сходяться на думці, що від того, в якому місяці Ви народилися, буде залежати подальший розвиток Вашого життя і вибір професії в тому числі. Звичайно, великий вплив має ще й освіта, місце народження та інші аспекти, проте основні характеристики простежуються досить чітко.

profesii2

Січень

Люди, народжені в перший місяць року, зазвичай бувають амбітними, підтримують порядок у всьому і готові відстоювати свою точку зору до останнього. При цьому вони досить консервативні, дуже розумні, начитані, а також критичні та можуть кого завгодно знервувати своїми зауваженнями. З таких людей вийдуть непогані колектори або агенти з нерухомості.

Лютий

Народжені в лютому відрізняються романтичністю і здатністю до абстрактного мислення. Вони володіють безмежною уявою, фантазією і без жалю розлучаються з тими, хто одного разу їх зрадив або образив. Люди, народжені в останній місяць зими, можуть стати прекрасними художниками або видатними артистами.

Березень

Ті, хто з’явився на світ в перший весняний місяць, зазвичай відрізняються вірністю, відданістю і ні за що не видадуть Ваші секрети, якщо Ви їх про це попросили. А ще березневі іменинники дуже харизматичні і здатні знайти спільну мову з ким завгодно. З них вийдуть непогані музиканти або співробітники авіакомпаній, наприклад, стюардеси.

Квітень

Людей, народжених в квітні, можна назвати справжніми дипломатами. Їм вдається привернути до себе будь-якого співрозмовника і умовити кого завгодно і на що завгодно. Але при цьому вони досить вибухонебезпечні і можуть влаштувати скандал практично на порожньому місці. Однак, якщо їм вдасться приборкати свій непростий характер, тоді з них вийдуть прекрасні керівники: суворі, але справедливі.

Травень

Травневі іменинники відрізняються наполегливістю і відданістю своїм переконанням. Вони ні за що не підуть проти своїх принципів і від інших людей вимагатимуть виконання всіх обіцянок, які ті мали необережність дати колись. З них вийдуть знамениті спортсмени або вельми успішні політики.

Червень

А ось на початку літа народжуються творчі, комунікабельні особистості, які вважають за краще завжди говорити правду, якою б гіркою вона не була. Тому, часто з них виходять відповідальні виконавчі директори або великі вчені.

Липень

Люди, народжені в липні, зазвичай дуже ввічливі і доброзичливі. Вони намагаються уникати будь-яких конфліктів і дуже цінують відвертість. Артисти або соціальні працівники – ось які професії зазвичай вони вибирають.

Серпень

Народжені в серпні звикли з дитинства бути в центрі уваги, вони досить егоїстичні, але при цьому добрі і завжди готові простягнути руку допомоги. З таких людей виходять непогані політики або архітектори.

Вересень

Люди, що з’явилися на світ на початку осені, досить критичні і мають завищені очікування. Але при цьому вони добрі і віддані, тому з них виходять досить виконавчі та відповідальні співробітники або спортсмени.


Жовтень

Народжені в жовтні відрізняються сильним характером, високим інтелектом і емоційністю. Найчастіше вони стають керівниками або політиками.

Листопад

Ті, кому пощастило народитися в останній місяць осені, можуть похвалитися активністю, послідовністю, хорошим почуттям гумору і прекрасною інтуїцією. Тому, у таких людей зазвичай виходить добре все, за що б вони не взялися. Однак найбільше їм подобається керувати і маніпулювати.

Грудень

Ці люди наділені неймовірним везінням, нетерплячим характером і оптимізмом. Їх не лякають труднощі, і вони готові доводити розпочаті справи до кінця. З них виходять хороші дантисти або пластичні хірурги.

Ось так можна обирати собі професію, враховуючи місяць Вашого народження, але, все ж таки, не варто забувати враховувати і інші чиниики, і найголовніше – власні вподобання.