Жіноча ініціатива в День Святого Валентина

ziznannya_v_kohanni

Нарешті Ви зустріли чоловіка своєї мрії, але він нічого не знає про Ваші почуття? Що робити: зізнатися першою або чекати його ініціативи? Наші поради допоможуть Вам зробити перший крок і найкраще це буде зробити в День Святого Валентина.

Зізнаватися у своїх почуттях нелегко. Набагато простіше відповідати на ініціативу партнера, але ж її можна чекати дуже довго. Що ж робити?

Варто пам’ятати і не забувати, що ініціатива – це не нав’язливість, а певний поштовх до подальшого розвитку відносин. Якщо Ваш чоловік невпевнений у собі, він буде вкрай вдячний Вам за активність. А от якщо Ваш партнер розсіяний або має сумнів, то своїм рішучим кроком Ви сконцентруєте його увагу на собі і дасте зрозуміти, що налаштовані серйозно.

Як не помилитися і не обпектися

Дайте собі час, наприклад, три тижні або місяць, і весь цей період спостерігайте за чоловіком. Тільки, якщо Ви відчуєте, що перед Вами саме та людина, якій Ви готові віддати своє серце – дійте.

До речі, в цей період не забувайте говорити з чоловіком про кохання в загальних рисах, з’ясовуйте його ставлення до цього почуття. Навіщо це потрібно? На жаль, серед сильної статі часто зустрічаються чоловіки, які бояться любові як вогню і не бажають просуватися далі дружніх відносин або цікавляться лише інтимною стороною відносин. Переконайтеся, що Ваш обранець не з таких.

Як зізнатися в коханні без слів

ziznannya_v_kohanni2

Якщо Ви досить близько спілкуєтеся з коханою людиною, то постарайтеся оточити його турботою: приготуйте його улюблену страву, подаруйте на День Народження чи День Валентина річ, яку він давно хотів, або допоможіть обрати в магазині новий костюм чи телефон.

Станьте для нього найкращим співрозмовником – прихильно і активно слухайте, спонукайте до бесіди, але не критикуйте, навіть якщо з чимось не до кінця згодні.

Формуйте в чоловікові почуття незамінності та необхідності – звертайтеся з проханнями, бажано з такими, які підкреслюють чоловіче начало. Можна попросити його повісити поличку, допомогти вибрати техніку для дому, донести важкі сумки до будинку, поміняти кран на кухні. Дякуйте за допомогу щирими словами: «Що б я без тебе робила ?!», «Я без тебе нікуди», «Спасибі за те, що ти завжди готовий прийти мені на допомогу».

Допомагайте чоловікові закохатися в Вас. Формуйте між Вами позитивну ауру, і результат не змусить себе довго чекати.

Найбезпечніший спосіб зізнатися в коханні

Якщо Ви соромитеся безпосередньо зізнатися в коханні, використовуйте двозначні фрази. Наприклад, «Ти вмієш знаходити вихід з будь-якої ситуації. За це я тебе і люблю ». Або запитаєте: «Як ти відреагував, якщо б красива дівчина зізналася тобі в коханні?» Якщо чоловік стане уточнювати, яка дівчина, дайте відповідь: «Наприклад, така, як я».

У День Святого Валентина подаруйте чоловікові вітальну листівку з освідченням і відстежте його реакцію. Якщо щось піде не так, і він Вас не зрозуміє, завжди можна послатися на те, що це просто таке свято, коли прийнято зізнаватися в коханні близьким і друзям.

Як красиво зізнатися в коханні: 5 способів

ziznannya_v_kohanni3

Поміркуйте над тим, як і де Ви хочете зізнатися ЙОМУ в коханні. Дізнайтеся, що Ваш обранець вважає за краще, чим цікавиться, в яких місцях любить бувати, де відчуває себе як риба у воді, а де йому некомфортно. Ці відомості допоможуть Вам визначитися, з якого боку до нього підійти.

Ваша задумка повинна припасти до душі і Вам, інакше Ви не отримаєте задоволення. Наприклад, немає сенсу влаштовувати романтичну вечерю на даху, якщо Ви боїтеся висоти.

Класичним вважається відверте зізнання «очі в очі». Спосіб підходить для впевнених в собі і сміливих дівчат. Головне при цьому – дивитися чоловікові в очі, так Ви побачите його блискавичну підсвідому реакцію на сказане Вами. Варто заздалегідь відрепетирувати текст, щоб в потрібний момент не розгубитися і не заплутатися в думках.

Якщо Вас зараз розділяє відстань, Ви можете, звичайно, зізнатися в коханні по телефону або скайпу. Важливо також відстежити реакцію чоловіка на Ваші слова – зміна інтонації, міміки, погляду. Не хвилюйтеся, якщо під час розмови по телефону чоловік буде мовчати у відповідь. Можливо, він розгублений і посилено підбирає слова. Такі труднощі можуть виникати через відсутність візуального контакту, важливого для кожного чоловіка. Так що, якщо є надія на зустріч, краще почекати її.


Якщо ж Ви дуже хвилюєтеся, зверніться до епістолярного жанру – напишіть коханому лист. Це може бути коротка записка, що «випадковим» чином опинилася у нього в кишені, красиво оформлена листівка, надіслана в конверті поштою, смс, ммс або лист по електронній пошті. Тільки не дивуйтеся, якщо в такому форматі Ваше зізнання може виявитися неоціненим, і його приймуть за жарт.

Романтична вечеря – також непоганий варіант для зізнання в коханні. У День Святого Валентина запросіть чоловіка на романтичну прогулянку, в кафе або до себе додому.

Якщо Ви любите екстрим або у Вас є загальне екстремальне захоплення, то така обстановка теж допоможе зізнатися в коханні.

Що робити робити, якщо Ваше зізнання в коханні не оцінили

ziznannya_v_kohanni4

Яким приємним та оригінальним не було б Ваше зізнання в коханні, не варто бути нав’язливою. Не завалюйте свого чоловіка любовними листами і не телефонуйте йому щогодини. Партнер може сприйняти Ваші дії як замах на його свободу.

Не вимагайте (і не чекайте) від чоловіка негайної відповіді. Йому може знадобитися час, щоб усвідомити, що сталося і як йому далі діяти. Хтось може відповісти відразу, а комусь потрібно розібратися в своїх почуттях. У будь-якому випадку запасіться терпінням.

В усній бесіді починайте з головного. Не будьте занадто багатослівні, намагайтеся уникати незрозумілих фраз. Чоловіки цінують стислість і точність. Якщо хвилюєтеся, попрацюйте над вимовою вдома.

Не турбуйтеся, якщо у відповідь Ваш чоловіки не буде багатослівний. На даний момент він просто не хоче конкурувати з Вами в унікальності. Якщо партнер Вас любить, йому ще випаде можливість проявити себе.

Якщо ж чоловік Вам відмовив, не впадайте у відчай. Негативний результат – це теж результат. У будь-якому випадку, не нав’язуйте своє спілкування і не бігайте за чоловіком. Чоловік не винен, що не може відповісти Вам взаємністю.

Якщо ж у відповідь на Ваше зізнання чоловік відкрито висміяв Вас, особливо в присутності інших, подумки подякуйте долі, що Вона так швидко показала Вам справжнє обличчя цієї людини. Хіба Вам потрібен підлий чоловік?

Якщо, все ж таки, між Вами залишилися дружні стосунки і чоловік продовжує спілкуватися з Вами як зазвичай, відступіть на крок назад і збережіть дружбу. Можливо, прийде час, і чоловік сам зізнається Вам у коханні.

Ось такі поради допоможуть Вам все обдумати і правильно та оригінально зізнатися в своїх почуттях в День Святого Валентина. Удачі та кохання!