Название сайта

Ніж для шинкування капусти

25 жовтня 2017 Цікаві поради
shinkuvannya_kapusti.jpg (30.44 Kb)

У наших бабусь не було практично ніяких спеціальних пристосувань для шинкування капусти, але вони це робили без проблем. Так, як у нашій країні надзвичайно поширені заготовки на зиму їх готують щороку, але виготовленню передує величезна праця по шинкуванню капусти. Тож, саме сьогодні ми поговоримо про ножі для шинкування капусти.

Способи нарізання капусти ззвичайним ножем

shinkuvannya_kapusti1.jpg (34.1 Kb)

Якщо все, що у Вас є - це звичайний кухонний ніж, то Ви точно без особливих зусиль зможете заготовити на зиму стільки капусти, скільки захочете. Головне - це правильно тримати інструмент і стежити за рухами своїх пальців.

Ось кілька традиційних способів нарізки:

  • нагострити ніж для шинкування білокачанної капусти, озброїтися дерев'яною обробною дошкою і приступити до різання. Під час руху кінчик ножа від обробної дошки не відривати: необхідно просто рухати ним вперед і назад. П'ятка інструменту повинна описувати коло у вертикальній площині, а сам ніж має стати як би продовженням руки;
  • як ще можна шинкувати капусту ножем? Нарізка «від себе» передбачає, що інструмент буде рухатися безперервно, вперед і вниз при розрізанні овоча і повернеться в початкове положення;
  • при нарізці «на себе» інструмент рухають до себе і вниз. Рух вперед і вгору - повернення в вихідну позицію.

Читайте також:Як зробити новорічну кульку з паперу

Способи тримання ножа

shinkuvannya2.jpg (35.12 Kb)

Як користуватися звичайним ножем для шинкування капусти зрозуміло, а як його правильно тримати?

Фахівці рекомендують використовувати як прямий, так і зворотний обхват. При цьому інструмент необхідно затиснути в кулаці вістрям вниз, а ріжучою частиною до себе або від себе.

Прямий обхват кухарі використовують найчастіше. Лезо вони при цьому направляють від себе і тримають його паралельно площині столу. Тут головне - вміло розташувати пальці на ручці інструменту. Великий палець потрібно розташувати уздовж ручки зліва, а вказівним - обхопити рукоятку зверху. Всім іншим пальцях потрібно дозволити злегка притиснути ручку інструменту до долоні знизу.

Спочатку тримати так ніж для нарізки капусти може здатися незручно, але багато шеф-кухарів стверджують, що це справа звички. Такий спосіб обхвату дозволяє без особливих зусиль виконувати зрізи під кутом і без побоювання пошкодити нігті.

Нарізка капусти спеціальним ножем

shinkuvannya3.jpg (.42 Kb)

Все геніальне - просто. Ось і виробники побутової кухонної техніки придумали пристосування, що значно полегшує працю господинь. Йдеться про спеціальний ніж для різання капусти. Такий інструмент виконаний у вигляді невеликого сталевого топірця з пластиковою ручкою.

До самої основи під певним кутом розміщено кілька гострих сталевих лез. Користуватися ним одне задоволення і ризик поранитися або порізатися в цьому випадку зведений до нуля.

Як правильно шинкувати капусту таким ножем?

В цьому немає нічого складного. Потрібно розрізати качан на дві половини і почати робити зворотно-поступальні рухи інструментом в напрямку вперед і вниз, кожен раз повертаючись у вихідне положення, підносячи його над овочем.

Як дрібно нашаткувати капусту таким ножем?

Треба сказати, що крупно порізати капусту ножем у Вас і не вийде. Товщина окремих елементів буде саме такою, яку відстань виробник заклав між ріжучими частинами інструменту.

Фахівці рекомендують лише різати капусту поперек волокон. Стверджується, що так овоч втратить менше соку, вкрай необхідного при засолюванні.

Таке пристосування стане просто незамінним на кухні і не тільки в період заготівлі на зиму, а й тоді, коли в будинку з'явиться малюк, якому у великій кількості будуть потрібні вітаміни.

Дрібно нашаткувати за допомогою спеціального ножа можна і інші овочі, а також фрукти - спектр його застосування величезний, а ціна просто смішна.

Тому, якщо Ви поки не встигли придбати хорошу м'ясорубку або кухонний комбайн, поспішайте купити такий ніж і почати шинкувати ним всі Ваші улюблені овочі. Хай щастить!Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация