Обираємо жіночий ремінь: 5 важливих правил

remin_pravila

На перший погляд, вибрати ремінь дуже просто. Але, як часто після покупки ми розуміємо, що не всі ремені знаходять належне застосування в нашому гардеробі. Адже хочеться, щоб він був не просто красивим аксесуаром, а й гармоніював з нашим одягом, підкреслював достоїнства і приховував недоліки фігури.

Ремінь, як і інші аксесуари або прикраси – це відмінний спосіб міняти образи як рукавички, приміряти новий імідж, не витрачаючи занадто багато. Одне і те ж плаття, джинси, спідниця грають по-різному в залежності від того, який ремінь Ви виберете.

У чому ж складність вибору? Варто лише зайти в магазин з широким асортиментом жіночих ременів і купити бажану модель, або ж придбати кілька різних за кольором. Вузькі і широкі, плетені і лаковані, шкіряні і текстильні – сьогодні вибір моделей і забарвлень необмежений. Але не все так просто: ремінь може стати як завершальним штрихом нашого індивідуального стилю, так і погубити весь образ.

Втім, не варто обзаводитися цілою колекцією ременів. Краще дізнайтеся, як правильно вибирати ремені, з якої б точки зору – функціональної або декоративної, – Ви на них не дивилися.

Правило 1. Матеріал.

remin1_1

Якщо Ви купуєте ремінь, щоб постійно носити його, нехай це буде натуральна шкіра. Вона зношується повільніше і куди красивіша на виляд, ніж штучні матеріали. Кольори, зрозуміло, вітаються класичні – чорний, сірий, синій, білий або коричневий.

А ось моделі для експериментів цілком можуть бути недорогими і штучними, а також зробленими з текстилю. Слідкуйте тільки, щоб фурнітура була не надто блискучою і обтяжливою: це виглядає дуже дешево. В іншому можете дозволити собі все: яскраві відтінки, декор з квітів, намистинок, масивні пряжки тощо.

Правило 2. Ширина.

remin2_1

Цей показник безпосередньо залежить від Ваших об’ємів. Чим масивніше фігура, тим більше протипоказані для такого складу тіла тонкі пояси. Втім, це не означає, що власницям 56 розміру одягу «прописані» тільки ремені шириною в долоню-півтори, але все ж таки не менше 4-х сантиметрів точно.

Якщо у Вас розмір невеликий, можете експериментувати і з вузькими моделями, і з широкими: талію і лінію стегон прекрасно акцентують і ті, і інші. Якщо вирішите одягнути тонкий пояс в штани, пам’ятайте: лінія талії повинна бути або заниженою, або завищеною.

Правило 3. Колір.

remin3

Класичний прийом, який робить талію ще тоншою, – білий ремінь на чорній сукні. Той же ефект мають інші світлі тони на темному тлі – наприклад, тілесний на синьому, бузковий на зеленому.

Читайте також:Як зробити новорічну кульку з паперу

Якщо цілі привернути увагу до фігури немає, колір може бути будь-яким: як в одному з тонів візерунка на платті, так і абсолютно контрастним по відношенню до нього.

Правило 4. Поєднання в образі.

remin6

Ремінь краще поєднувати з взуттям, ніж з сумкою – вони далі розташовані один від одного. Якщо ж пояс досить великий і яскравий, нехай він і грає першу, провідну і головну роль в наряді: відмовтеся від масивних прикрас, блискучої сумки та ексцентричного взуття.

Якщо говорити про матеріали жіночого ременя і одягу, то тут правил і обмежень майже немає: Ви цілком можете одягнути грубий ремінь до сукні з шифону, або ж обв’язати плетеним поясом в’язаний светр, чи поєднати замшу і крокодилячу шкіру.

Але дещо все-таки «поза законом»: наприклад, тонкі тканинні або ланцюгові ремені поверх щільної вовни або грубого трикотажу, грубий чорний ремінь поверх легкого бавовняного жакета – все цезаборонено.

Правило 5. Необхідність.

remin5

Іноді ремінь доповнює образ, а іноді його наявність просто є зайвою. Останнє відноситься, наприклад, до фігури по типу коло: ремінь на ній виглядає безглуздо.

Коли пояс варто приміряти і одягнути? Коли у Вас фігура хлопчачого типу і спідниця, що розширюється донизу, а Вам треба позначити стегна, навіть якщо насправді особливого переходу між талією і стегнами немає.

Також варто одягнути пояс, коли Ваш наряд на два розміри більший і робить з Вас кулю на ніжках. Краще підкреслити талію або лінію стегон.

І звичайно ремінь потрібен, коли джинси розносилися і стали сповзати: правильна посадка виглядає набагато красивіше.

Як вибирати ремінь правильно?

remin4

Обов’язково звертайте увагу при виборі шкіряного ременя на якість самої шкіри. Краї ременя зі справжньої шкіри повинні бути не квадратними, а закругленими, акуратно обрізані, а не підвернуті і підшиті. Ще одна ознака хорошої якості – пофарбований торець.

Якщо отвори оформлені кнопками, потрібно близько кожної дірочки зігнути ремінь і подивитися, чи не виступає з-під кнопок матеріал.

Візьміть ремінь в руки і потягніть його за кінці. Якщо він зовсім не розтягується – це погано: він буде дуже щільним і незручним в процесі носіння. Значна деформація дуже скоро призведе до того, що дірочки на ремені некрасиво розтягнуться, а сам ремінь втратить форму і вид. В ідеалі розтягнення має бути 0,5-1 см на всю довжину виробу.

Ремені, прошиті по периметру, звичайно ж міцніші проклеєних, які мають звичку з часом розшаровуватися. А от краї пряжки не повинні бути гострими, в іншому випадку не одна блузка чи сукня відправляться на смітник.

Ось такі просто поради по вибору жіночого ременя Ви отримали. Гарних покупок!