Название сайта

Організація свята для дорослих та дітей

5 грудня 2017 Цікаві поради
organizaciya_svyata_osnovna.jpg (52.02 Kb)

Без свят наше життя було б нудним і нецікавим. Такі дні, як Новий рік, Різдво, всі чекають з нетерпінням, заздалегідь готуючи подарунки і розраховуючи отримати їх від своїх близьких. А як організувати свято так, щоб воно запам'яталося надовго, а всі запрошені залишилися задоволені? Є деякі нюанси проведення торжества в залежності від тематики вечора і місця організації. Отож, про це і поговоримо.

. . . . . . .

Як організувати свято в стінах будинку?

svyato_vdoma.jpg (35.55 Kb)

Фахівці не рекомендують запрошувати одночасно всіх родичів, друзів і близьких, тому що компанія може зібратися настільки різна (за віком, поглядами, бажаннями і навіть настроєм), що людям просто не буде про що поговорити один з одним. Якщо всі Ваші знайомі добре спілкуються між собою і знаходяться в приятельських стосунках, тоді можна знехтувати цим правилом, якщо звичайно розміри Вашого будинку дозволяють зібрати всіх за одним столом.

Дивіться також: Сніжинка своїми руками

Ваше завдання - вшанувати всіх і не стати негостинною господинею, а значить кожен із запрошених повинен відчувати себе комфортно і впевнено. Людям старшого покоління необхідно надати можливість поговорити в спокійній обстановці і послухати популярні пісні минулих років. Якщо всі присутні є людьми молодими, тоді потрібно передбачити місце для танців і рухливих конкурсів та ігор.

У деяких випадках простіше зібратися спочатку з старшими родичами, а вже потім погуляти молодіжною компанією.

Звичайно, дуже важливо створити святкову атмосферу. Можна запропонувати гостям з'явитися на торжество в маскарадному костюмі. Такі тематичні вечірки стали неймовірно популярними останнім часом. Будинок слід прикрасити відповідно з приводу гуляння, не забуваючи і про повітряні кулі. Велику увагу приділіть оформленню святкового столу.

Підготовка до торжества включає організацію меню. Заздалегідь продумайте, що у Вас буде - коктейльна вечірка, шведський стіл або повноцінна вечеря з гарячими стравами і іншими закусками. Музичні і танцювальні номери додадуть жвавості і гарного настрою, а оригінальні конкурси та ігри допоможуть згуртувати гостей. І не забудьте про смачну і дорогу випивку, якщо застілля для дорослих.

Як організувати дитяче свято вдома?

organizaciya_svyata_dlya_ditei.jpg (42.74 Kb)

Дитяче свято - це казка, яку ми самі можемо подарувати своїй дитині. Запрошуючи в гості друзів, малюк розраховує добре повеселитися і активно провести час, а не сидіти за столом і набивати живіт їжею.

Тому, в проведенні дитячого заходу необхідно зробити ставку на розважальну програму. Частування повинно бути присутнім теж, але воно здебільшого має бути солодким. Варто подбати і про «короля» столу - торт!

Конкурси та ігри повинні бути підібрані з урахуванням віку дитини, а ще фахівці радять поєднувати рухливі розваги зі спокійними, щоб малюки мали можливість перепочити.

Як організувати дитяче свято? Якщо Вам важко зорієнтуватися і підібрати відповідну програму самому, можна запросити на торжество аніматорів. Це звільнить Вас від необхідності бути головним на заході і дозволить зібратися з близькими друзями в іншій кімнаті і спокійно посидіти за гарно накритим столом.

Головне - не забути придбати маленькі сувеніри та подарунки для всіх учасників і подбати про достатню кількість вільного простору для ігор.

Організувати дитяче свято, можна і на природі, якщо дозволяють погодні умови. На природі за дітьми буде стежити важче, тому на допомогу потрібно взяти з собою ще декілька дорослих. Що може бути кращим, якщо взимку після застілля вивести дітей на вулицю і влаштувати змагання з будівництва сніговиків або просто пограти у сніжки. А ще можна покататися з гірки на санчатах, але знову ж таки під наглядом дорослих.

Як організувати корпоратив?

organizaciya_svyata1.jpg (52.29 Kb)

Сьогодні фірми витрачають чималі гроші, щоб організувати корпоративний захід, який запам'ятається надовго. Адже це дозволяє згуртувати колектив, зробити його більш дружним, бо як показує практика, від цього залежить продуктивність праці всієї компанії.

Будь-який подібний захід без ретельної підготовки може перетворитися на банальну гулянку. Тому, якщо члени колективу не відрізняються креативним мисленням, організацію банкету краще довірити спеціальному агентству. Якщо не планується залучати до цього заходу сторонніх, можна спробувати обійтися своїми силами, зібравши весь колектив і влаштувавши мозковий штурм.

Необхідно виробити план дій і призначити відповідальних людей за кожну частину свята, не забуваючи про єдину концепції всього заходу. Найважливіше в такому святі - це програма, хоча місце проведення торжества, його оформлення і створені для цього умови, так само мають значення.

Необхідно розбити розважальну програму на кілька етапів із зазначенням часу проведення кожного з них, з урахуванням всіх деталей: коли керівник проголосить привітання з нагоди свята, коли буде включена фонова музика, яка супроводжує трапезу, в який момент настане черга конкурсів та ігор і т.д.

Ніяких пауз бути не повинно, а на випадок форс-мажору краще мати будь-яку веселу заготовку. Якщо є можливість, краще запросити ведучого, якщо немає - вибрати на цю роль можна когось з колективу, найбільш підходящого за даними параметрами.

Корпоратив, здатний запам'ятатися надовго і принести відчутну користь, він повинен бути чимось більшим, ніж прості посиденьки за столом. Однак, організовуючи щось надзвичайне, як от - поїздку в гори зі спуском на лижах , необхідно враховувати вік співробітників, їх фізичні можливості і коло інтересів. Все це допоможе підтримати статус компанії і авторитет керівника.

Як Ви вже зрозуміли, поради по організації свята були запроновані загальні, адже все зажелить від того, яке торжество будете влаштовувати Ви. Тож, саме час почати організовувати святкування Нового року. Приємних, активних і веселих свят Вам і Вашим гостям!Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация