Название сайта

Правила фен-шую в будинку

16 вересня 2017 Цікаві поради
fenshui_v_budinku.jpg (.31 Kb)

На жаль, ми не завжди відчуваємо затишок в своєму будинку. Це відбувається тоді, коли позитивні потоки енергії в приміщенні не можуть активно працювати. З цієї причини ми часом не можемо розслабитися, лежачи в своєму ліжку, або раптово починаємо хворіти. Найгірше, коли таке в будинку відбувається постійно. Позитивна енергія знаходиться в стані спокою. Її необхідно активізувати, щоб вона працювала на благо Вашого фізичного і душевного здоров'я. Для того, щоб налагодити атмосферу в домі, потрібно всього лише скористатися золотими правилами фен-шуй.

Щоб змінити життя на краще, фен-шуй радить активізувати ті чи інші зони (сектори) в своїх оселях. Але для того, щоб їх активізувати, їх треба спочатку знайти. Тож давайте спробуємо це зробити!

Сектори фен-шуй

  • сектор кар'єри знаходиться на півночі;
  • південь - сектор слави і самореалізації;
  • сектор дітей та творчості - захід;

  • схід - сектор сім'ї та здоров'я;
  • північний захід - сектор помічників та подорожей;
  • на північному сході знаходиться сектор мудрості і знань;
  • південний захід - сектор любові і шлюбу;
  • південний схід - це сектор багатства.

Зона Кар'єри. Елемент зони Кар'єри - вода, її кольори - синій і чорний. Якщо Ви мрієте про підвищення, розмістіть в зоні Кар'єри маленький кімнатний фонтанчик. Якщо хочете зміцнити успіхи, яких Ви вже домоглися, Вам допоможе картина або фотографія спокійної води. Забезпечити надійну підтримку Вашому кар'єрному успіху допоможе статуетка черепахи (представника елемента води). Якщо Вашою метою є швидке просування по кар'єрних сходах або пошук нової справи, можете додатково активізувати цю зону, поставивши в неї будь-яке офісне обладнання (комп'ютер, телефон і т.д.).

Зона Мудрості і Знання. Елемент зони Мудрості і Знання - земля, її колір - бежевий. Це ідеальне місце для бібліотеки або кабінету, так як дана зона максимально сприяє процесу навчання. Тут будь-яка діяльність, що вимагає розумової активності, увінчається успіхом. Активізуйте зону Мудрості і Знання посиленим освітленням, а також предметами, безпосередньо пов'язаними з метою Вашого навчання (словники і підручники, якщо Ви плануєте вивчати іноземні мови і т.д.). Також розмістіть тут предмети, пов'язані з процесом освіти в принципі (географічна карта, глобус), і книги, в яких закладена велика мудрість.

Зона Помічників і Подорожей. Елемент зони Помічників і Подорожей - метал, її колір - білий. Для того, щоб активізувати вплив даної зони на Ваші подорожі, поставте в неї фотографії місць, в яких ви мрієте побувати. Також розмістіть в даному секторі фотографії подорожуючих людей і різних засобів пересування (мотоцикли, потяги, машини, кораблі, ракети і т.д.).

Зона Сім'ї. Елемент зони Сім'ї - дерево, її колір - зелений. Щоб зміцнити сімейні узи і послабити розбіжності між близькими Вам людьми, розмістіть в зоні Сім'ї сімейну фотографію, підсильте освітлення, поставте предмети, що асоціюють з близькими для Вас людьми. Зображення лісового пейзажу, рослини, що ростуть в горщиках, а також будь-які дерев'яні речі, бажано зроблені своїми руками, допоможуть активувати цю зону.

Зона Дітей і Творчості. Елемент зони Дітей і Творчості - метал, її колір - білий. Якщо у Вас виникли труднощі в спілкуванні, вихованні дитини або у неї самої з'явилися проблеми, необхідно активізувати зону Дітей і Творчості, максимально посиливши освітлення і розмістивши в даній зоні бронзові статуетки божеств-захисників, дитячі вироби, фотографії та малюнки. Додатково рекомендують розмістити в цій зоні горщики з молодими рослинами або вазу з живими квітами.

Зона Багатства. Елемент зони Багатства - дерево, її колір - червоний, зелений. Активізувати зону Багатства нескладно: необхідно посилити освітлення даного сектора. Для додаткової активізації розмістіть в зоні Багатства будь-який символ грошей, вироби з дорогоцінних каменів і металів і срібну посудину з водою, кімнатний фонтанчик, горщик з рослиною і «грошове» дерево.

Зона Слави. Елемент зони Слави - вогонь, її колір - червоний. Щоб активізувати дану зону, то необхідно підсилити її висвітлення та поставити в зону Слави власні нагороди (і навіть дипломи).

Зона Любові і Шлюбу. Елемент зони Любові і Шлюбу - земля, її колір - жовтий. Додайте в дану зону фотографію, на якій зображені Ви поруч з коханою людиною, будь-який предмет, що викликає у Вас теплі почуття і любовні асоціації, а також дві свічки (одну червоного, а іншу білого кольору), які уособлюють чоловіка і жінку.

Зона Здоров'я. Елемент зони Здоров'я - земля, її колір - жовтий, оранжевий. Якщо Ви хочете прожити довге життя, неодмінно наведіть в ній порядок. Додайте в даному секторі дерев'яні речі, горщик із землею, кімнатні рослини, глиняні глечики та предмети інтер'єру зеленого кольору - вони будуть сприяти зміцненню Вашого здоров'я. Також постарайтеся наситити цю зону водними пейзажами, картинами із зображенням природи, морськими камінчиками.

  Правила фен-шуй

Правило перше. Позбавте квартиру від старого мотлоху. Все, що вже давно втратило свій колишній вигляд потрібно винести з дому. Потрібно позбутися так само і від тих речей, які зламані і більше не функціонують. Позбудьтеся від того, чим давно не користуйтеся. Так Ви зможете звільнити простір для нової енергії, яка принесе Вам достаток.

Друге правило. Для того, щоб захистити себе від негативної енергії людей, які приходять у Ваш будинок, необхідно повісити над вхідними дверима дзеркало, бажано кругле. Дзеркало буде відображати негативну енергію на ту людину, яка її посилає. Також це відмінний спосіб захисту від проклять.

Третє правило. Фінансовий успіх принесуть вхідні двері, які будуть розташовані на південному сході. Ця частина будинку символізує багатство і достаток. Двері повинні бути обов'язково дерев'яними. Якщо вони металеві, то їх варто покрити декоративними дерев'яними або скляними панелям.

Четверте правило. Вхідні двері обов'язково повинні бути добре освітленими. Причому не тільки всередині будинку, але і зовні. Це притягне позитивну енергетику, а також буде сприяти нейтралізації негативу.

П'яте правило. У вітальні і передпокоях обов'язково повинно бути світло і простір. У цих зонах фен-шуй не повинно бути нічого зайвого. Одяг і взуття, сезон для яких давно минув, необхідно прибрати в шафи і тримати тут лише те, що Ви носите на даний час. Особливу увагу потрібно приділити чистоті і порядку передпокоїв і вітальні.

Шосте правило. Якщо в кімнаті двері знаходиться навпроти вікна, то енергія вилітає з Вашого будинку. Жити в таких приміщеннях вкрай важко. Але виправити цю ситуацію можна за допомогою рослин. Згідно з фен-шуй, на підвіконня необхідно поставити високі рослини, переважно з товстим і круглим листям, наприклад, фікус. Вони будуть утримувати позитивну енергетику будинку і не дадуть їй вилетіти у вікно.

Сьоме правило. Для фінансового благополуччя повісьте велике дзеркало навпроти Вашого обіднього столу. Дзеркалу властиво подвоювати енергію. Вся їжа, яка буде лежати на столі, буде відображатися, тим самим, вона буде подвоюватися. Це приверне гроші в будинок.

Восьме правило. Кутів і чітких різких ліній потрібно уникати в інтер'єрі. Кути і різкі лінії - джерела негативної енергетики. Вони ні в якому разі не повинні бути спрямовані на місце Вашого відпочинку, наприклад, на диван чи ліжко, інакше Ви не зможете відновити сили і як слід розслабитися.

Дев'яте правило. У найбільшій кімнаті повинні жити найстарші мешканці будинку або ті, хто є головним годувальником у родині. Це дає баланс енергії між тими, хто проживає в будинку.

Якщо дотримуватися всіх цих простих правил, то атмосфера в Вашому домі незабаром налагодиться. Приходячи додому, Ви будете відчувати прилив сил і життєвої енергії. Будинок стане для Вас місцем, в якому Ви можете розслабитися і відпочити.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация