Название сайта

Організоване повернення з відпустки

povernennya_z_vidpustki.jpg (54.12 Kb)

Все хороше коли-небудь закінчується, і відпустка - не виняток. Повернення в дійсність, в звичні сірі будні переноситься тяжко. Хочеться продовжувати відпочивати і отримувати задоволення, а треба працювати. Це - природна реакція організму, якому просто потрібно деякий час, щоб включитися в повсякденну рутину.

Постарайтеся не навантажувати себе важливими справами прямо в перші дні після повернення. Загалом, постарайтеся збиратися з силами поступово.

Як закінчити відпустку організовано? Давайте дізнаємося. Ось кілька порад, які можуть Вам допомогти.

Уважно розпакуйте речі

Деякі предмети можуть зберігатися в багажі довго, особливо, якщо Ви багато і часто подорожуєте. Наприклад, туалетні приналежності або запасні зарядні пристрої. Але, крім них, після повернення з поїздки невідкладно розберіть все інше, не забувши перевірити всі кишеньки та відділення. Брудний одяг обов'язково потрібно попрати, якщо є якісь "особливі" забруднення, то відправте речі до хімчистки.

Зверніть увагу на те, що потрібно підкупити або відремонтувати. У поїздці Ви використали всю зубну пасту або шампунь? Запишіть в список покупок все, що потрібно поновити.

Запишіть все, що може бути корисним в наступних поїздках

Ви взяли з собою щось, що не стало в нагоді? Або, навпаки, Вам чогось дуже не вистачало в дорозі? Обов'язково запишіть всі зауваження та рекомендації у блокнот, для того, щоб в майбутньому якнайкраще підготуватися до нової подорожі.

Додайте нові контакти (наприклад, компанії, в якій Ви орендували автомобіль або номер в готелі, в якому вдало зупинилися по дорозі), і взагалі, будь-яку інформацію, яка може стати в нагоді Вам в майбутньому.

Роздрукуйте фотографії

Нам здається, що ми ніколи не забудемо, те, як провели час і те, де ми зробили ту чи іншу фотографію. Але насправді ми забуваємо це дуже часто та дуже швидко. Роздрукуйте фотографії, дайте їм назви і додайте теги, поки пам'ять свіжа. Одночасно видаліть зайві фотографії - дублікати, неякісні, розмиті і т.п.

Вимкніть автовідповідач та перевірте будинок

Якщо Ви використовували автовідповідач для електронної пошти або голосову пошту на телефоні, не забудьте їх відключити. А ще обов'язково перевірте все в своєму будинку: газ, воду, світло і взагалі, кожну кімнату та її куточок. І не забудьте проплатити всі комунальні послуги, якщо Ви не зробили цього до відпустки.

Перевірте автомобіль

Повернувшись з поїздки на особистому автомобілі, подбайте про нього відразу після повернення. Помийте, заправте бензобак, поповніть всі запаси.

Дбаємо про здоров'я

Психологи кажуть, що одна з головних причин появи дратівливості і невдоволення після відпустки - це незадоволеність тим, як він пройшов. Адже Ви його так довго чекали, а він виявився таким коротким. І як завжди, як то кажуть, не вистачило одного дня.

Однак цілком очевидно, що після відпустки життя не закінчується - просто починається його новий етап. І зараз саме час подумати про ті справи, які Ви планували зробити по поверненню. У будь-якому випадку відпочинок дав Вам можливість набратися сил, вражень, тому в цей період можна зайнятися тим, до чого раніше не доходили руки. Наприклад, можна нарешті зустрітися зі старими друзями, переставити меблі в будинку, оновити свій гардероб. У свій список справ варто внести і турботу про власне здоров'я, без якого всі Ваші плани можуть стати важко здійснюваним.

Відвідування дерматолога

Варто відвідати з профілактичною метою дерматологів-онкологів, а після відпустки робити це потрібно обов'язково. Адже в разі сонячних опіків ризик розвитку меланоми значно зростає. І будь-яка підозріла родимка за фактом може виявитися меланомою. Однак, якщо виявити її на ранній стадії, захворювання вважається виліковним в 90% випадків.

Дивіться також: Як зробити тюльпан з паперу

Займіться спортом

Ні для кого не секрет, що фізичні навантаження підвищують рівень гормону радості ендорфіну і покращують настрій. Вони стимулюють вироблення різних хімічних речовин головного мозку, які відповідають за відчуття душевного підйому, бадьорості і додають сил. Крім того, заняття спортом покращують сон, а це, в свою чергу, дозволить підвищити продуктивність і краще справлятися зі стресом на роботі.

Як побороти «синдром повернення»?

«Синдром повернення» - це відпускна апатія, яка виникає при поверненні до нормального життя, повсякденних справ. При цьому до настрою людини, яка щойно повернулася з канікул долаються сильна туга, мігрень, поганий настрій, дратівливість і сонливість.

Страждають найбільше ті, хто покладає на період відриву від роботи великі надії, які не виправдовуються. Серед категорій схильних до ризику, особливо виділяються медичний персонал, лікарі та інші працівники, зайняті в соціальній сфері, які мають справу з споживачами.

Що ж робити, щоб уникнути цього неприємного синдрому?

Щоб уникнути перевантажень на роботі після повернення з відпустки, потрібно до її початку не залишати хвостів, не перекладати залишки своїх справ на колег.

За ті кілька днів, що залишилися у Вас перед виходом на роботу, постарайтеся побудувати для себе правильний розклад, який дозволить займатися і роботою, і сім'єю, і спортом або іншими улюбленими заняттями. Це дозволить Вам уникнути стресу від входження в повсякденне життя.

Якщо у Вас є така можливість, завжди намагайтеся повернутися з подорожі хоча б за день-два до виходу на роботу. Тоді у Вас буде час прийти в себе, перебудуватися на новий час, нові умови. А також зібратися з думками і розібратися зі справами, які довгий час відкладалися на потім.

Головне пам'ятайте, навіть якщо Ви помітили симптоми поствідпускного синдрому у себе, не варто впадати у відчай і бігти до лікарів, це пройде через кілька днів, коли Ваш організм адаптується до нових умов.

Так що, після відпустки Ваше життя, можна сказати, тільки починається.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация