Название сайта

Прикрашаємо балкон власноруч

prkrashaemo_balkon.jpg (66.69 Kb)

Балкон - це частина квартири і аж ніяк не склад. На балконі можна знайти все - від старих черевиків до давно забутих дитячих іграшок. І все це знаходиться тут з надією і впевненістю, що найближчим часом цей безлад знадобиться і перетвориться в зразковий порядок.

Отже, щоб надихнути Вас на подвиг по прибиранню балкона або лоджії, представляємо кілька геніальних ідей з оформлення балконів.

Балкон-квітник

Добре, якщо Ваш балкон засклений, а ще краще, якщо він утеплений. У першому випадку Ви можете на літо прикрасити балкон квітами. У другому випадку на утепленому балконі або лоджії можна створити зимовий сад. Тоді в будь-який час року у Вас будуть цвісти квіти і кімнати будуть наповнені киснем.

balkon-kvitnik.jpg (66.08 Kb)

Балкон-тераса

Незалежно від розміру балкона або лоджії, на ньому можна поставити розкладний столик та стільці по типу садових, і запрошувати друзів поговорити, помилуватися краєвидом, що відкривається з балкона. Також можна влаштовувати вечірні чаювання всією сім'єю та чекати появу першої зірки на небі. Якщо місця вистачає, можна поставити навіть зручні крісла або крісло-мішок, а між ними невеликий журнальний столик.


Влаштуйте для своєї половинки романтичну вечерю при свічках, під спів птахів або шелест листя.

Замість столика можна підвіконня перетворити в барну стійку, а замість розкладних стільців взяти барні високі стільці. Ви будете в захваті.

balkon-terasa.jpg (59. Kb)

Особистий кабінет на балконі

Якщо прикраса балкона квітами Вам здається буденною і не досить оригінальною, пропонуємо розмістити там робочий кабінет. Невеликий стіл для комп'ютера, підвісна полка і зручне крісло - ось все, що знадобиться людині, якій доводиться, крім офісу, працювати ще й вдома.

kabinet_na_balkoni.jpg (50.89 Kb)

Майстерня для чоловіків

Мова йдеться про куточок для чоловіка. Сильна половина часто нарікає на те, що в квартирі, будинку і навіть на балконі безліч жіночих штучок - від одягу до квітів. А ось улюблені інструменти та інші матеріали ставити ніде, хіба що в гараж. Тому, пропонуємо задовольнити бажання чоловіків і обладнати на балконі майстерню.

Майстерня на балконі - це поєднання приємного з корисним: дружинам приємно, що чоловік удома, а чоловік зайнятий улюбленою справою, та ще й під наглядом дружини.

maisternya_na_balkoni.jpg (35.88 Kb)

Творча майстерня

Якщо у Вас є два балкони - це просто прекрасно. Один - для чоловіка, другий - для жінки. Ну, а якщо один - теж не біда. Навіть на невеликому балконі можна встановити стіл для розкрою і шиття або іншого рукоділля, шафки для зберігання рукодільних аксесуарів, тканини, обладнання. Величезний плюс такого робочого місця - це його добра освітленість днем. Увечері ж, звичайно, знадобиться, штучне освітлення.

tvorcha_maisternya.jpg (69. Kb)

Балкон для дітей

Для наступної ідеї необхідно, щоб балкон був засклений і утеплений. Тоді на ньому можна влаштувати дитячий куточок: поставити дошку для малювання, шведську стінку, стелаж з книгами і ящик з іграшками, комп'ютер, стіл, постелити м'яке і тепле покриття.

balkon_dlya_ditei.jpg (51.77 Kb)

Балкон-спортзал

Якщо Вам нікуди в квартирі поставити тренажери, відведіть їм місце на балконі. Та й займатися там буде приємніше, ніж в чотирьох стінах. А доступ сонячних променів і свіжого повітря забезпечений. Немає тренажерів - постеліть спортивний мат або килимок для йоги, встановіть перекладину, покладіть гантелі або скакалку. І не забудьте про магнітофон - під музику і займатися веселіше.

balkon_sportzal.jpg (77.58 Kb)

Арт-галерея на балконі

Утеплений балкон без протягів, тоді є ідея - повісьте на стіну свої мальовані (якщо Ви художник), зроблені своїми руками або вишиті (якщо Ви творча людина) картини. А якщо немає ні того, ні іншого - зробіть сімейну фотогалерею. У квартирі далеко не завжди є місце для розміщення всіх фотографій. А на балконі можна повісити стільки, скільки завгодно. А ще і розставити на підвіконні. Тільки не забудьте про сонячне світло. Затемняйте вікна, якщо в нього «б'є» сонце, щоб картини або фотографії не вигоріли.

galereya_na_balkoni.jpg (47.09 Kb)

Демонстрація колекції на балконі

Ви завзятий колекціонер, але зберігаєте свої експонати в коробках, тому що іншого місця просто немає? Зробіть на балконі полки і розставте на них свою колекцію. Так і колекція буде радувати око, і балкон видозміниться.

kolekciya_na_balkoni.jpg (85.3 Kb)

Балкон-комора

Саме звичайне призначення балкона, хоча, напевно, і саме найпотрібніше, - комора. Тим більше, що в наших квартирах важко підібрати для неї місце. Тільки нехай комора буде цивілізованою - красива шафа, навіть шафа-купе, полички з красивими баночками. І ніяких поламаних речей - Ви ж усе перебрали?

balkon_komora.jpg (60.35 Kb)

Оригінальний перехід

Якщо дозволяє конструкція балкона або лоджії, знесіть частину стіни між балконом і кімнатою - за рахунок цього можна виграти метраж. В отриману нішу можна поставити обідній стіл, зробивши їдальню, або влаштувати в ній куточок відпочинку з м'якими кріслами. Робочий кабінет, дитячий майданчик для ігор - все, що завгодно! І навіть поставити там, наприклад, кухонну мийку і шафи.

perehid_z_balkonu.jpg (38.86 Kb)

Як бачите, ідей для перетворення балкона або лоджії в повноцінне приміщення багато. Виберіть той варіант, який Вам потрібен і припав до смаку та перетворіть своє життя, додайте в нього яскравих фарб, комфорту. Все в Ваших руках.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация