Название сайта

Продукти і предмети, які не можна ставити в мікрохвильовку

9 лютого 2018 Цікаві поради

mikronemozhna.jpg (32.4 Kb)

Всім відомо, що якщо поставити яйце в мікрохвильову піч, воно вибухне, а якщо обернути страву фольгою - почне іскрити. Але є й інші продукти і предмети, які не можна ставити в мікрохвильову піч. Часто, ми не знаємо про великий список речей, котрі не можна ставити в мікрохвильову піч, тому часто робимо помилки, а тоді шкодуємо. Давайте дізнаємось більше про те, що не можна ставити в мікрохвильову піч.

Заморожене м'ясо

Багато господинь розігрівають заморожене м'ясо в мікрохвильовці, щоб прискорити процес його подальшого приготування. Це не зовсім безпечно, і може спровокувати розмноження хвороботворних бактерій, тому що в мікрохвильовій печі процес відбувається нерівномірно.

myasozamorozhene.jpg (123.77 Kb)

. . . .

Паперові пакетики

Розігріти в мікрохвильовці булочку або сендвіч, куплений раніше в якомусь закладі фастфуду - небезпечно. Деякі такі обгортки можуть займатися під впливом мікрохвиль.

bumazhnipaketiki.jpg (19.54 Kb)

Дивіться також: Прикрашаємо яйця на Великдень

Пластикові контейнери

Пластик і мікрохвильова піч - не найкраще поєднання. Дуже багато видів пластику містять речовини, які можуть призводити до порушення роботи деяких органів. При нагріванні в мікрохвильовій печі ці речовини проникають в їжу, а вживання такої їжі погано позначається на нашому здоров'ї.

plastikovi_konteineri.jpg (118.26 Kb)

. . . .

Ланч-бокс

Контейнери, в які часто упаковують їжу з ресторанів, також виділяють шкідливі хімічні речовини при нагріванні. Служать вони для того, щоб їжа довше залишалася теплою, а не для того, щоб її в них розігрівати.

dlyaizhikonte.jpg (.99 Kb)

Закрита ємність

Пляшки, консервні банки при нагріванні можуть розірватися.

butilkavmikro.jpg (7.95 Kb)Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация