Продукти і предмети, які не можна ставити в мікрохвильовку

mikronemozhna

Всім відомо, що якщо поставити яйце в мікрохвильову піч, воно вибухне, а якщо обернути страву фольгою – почне іскрити. Але є й інші продукти і предмети, які не можна ставити в мікрохвильову піч. Часто, ми не знаємо про великий список речей, котрі не можна ставити в мікрохвильову піч, тому часто робимо помилки, а тоді шкодуємо. Давайте дізнаємось більше про те, що не можна ставити в мікрохвильову піч.

Заморожене м’ясо

Багато господинь розігрівають заморожене м’ясо в мікрохвильовці, щоб прискорити процес його подальшого приготування. Це не зовсім безпечно, і може спровокувати розмноження хвороботворних бактерій, тому що в мікрохвильовій печі процес відбувається нерівномірно.

myasozamorozhene

Паперові пакетики

Розігріти в мікрохвильовці булочку або сендвіч, куплений раніше в якомусь закладі фастфуду – небезпечно. Деякі такі обгортки можуть займатися під впливом мікрохвиль.

bumazhnipaketiki

Дивіться також: Прикрашаємо яйця на Великдень

Пластикові контейнери

Пластик і мікрохвильова піч – не найкраще поєднання. Дуже багато видів пластику містять речовини, які можуть призводити до порушення роботи деяких органів. При нагріванні в мікрохвильовій печі ці речовини проникають в їжу, а вживання такої їжі погано позначається на нашому здоров’ї.

plastikovi_konteineri

Ланч-бокс

Контейнери, в які часто упаковують їжу з ресторанів, також виділяють шкідливі хімічні речовини при нагріванні. Служать вони для того, щоб їжа довше залишалася теплою, а не для того, щоб її в них розігрівати.

dlyaizhikonte

Закрита ємність

Пляшки, консервні банки при нагріванні можуть розірватися.

butilkavmikro