Міль не кусає і не дзижчить над вухом, але псує продукти чи одяг. Неприємно знаходити личинки в майже повній упаковці з крупою або горіхами. Тим більше неприємно виявити, що ваше улюблене пальто зіпсоване. Сьогодні поворимо про те, як позбутися від молі.
У будинках найчастіше з’являється харчова міль. Вона обожнює крупи, сухофрукти, горіхи, печиво і навіть шоколадні цукерки з начинками.
Вам доведеться викинути всі потенційно заражені продукти, а для цього потрібно перебрати весь вміст шафки з бакалією. Якщо справа стосується одягу, зберіть речі в стопку і виперіть все, що можна випрати, а що не можна – здайте в хімчистку. Прати необхідно на високій температурі.
Пропилососьте всі навколишні поверхні зараженого місця: підлоги, полиці шафи, плінтус, а потім викиньте мішок для пилу, тому що в ньому можуть залишитися личинки.
Після того, як пропилососили поверхні, протріть їх вологою ганчіркою.
Дивіться також: Прикрашаємо яйця на Великдень
Харчова міль не заводиться в квартирі ні з того, ні з сього. Найчастіше її приносять з магазинів разом з продуктами. Невидимі оку личинки вже сидять на упаковці, і для того, щоб вилупитися, їм знадобиться всього тиждень.
Після того, як ви позбулися від молі, постарайтеся частіше пилососити і мити місця потенційного зараження. Найчастіше протирайте пил, позбавляйтеся від крихт і перевіряйте “небезпечні” місця на наявність ознак молі.