Название сайта

Як обрати мило

25 вересня 2017 Цікаві поради

milo1.jpeg (101.78 Kb)

Вибір мила – підхід особистий, адже кожна людина має свої смаки. Одним до вподоби мило у рідкому стані, іншим у твердому. Комусь подобається мило аромату квітів, іншим до вподоби запахи моря. Отож як правильно обрати мило? Поговоримо про це далі.

Рідке чи тверде?

Рідке мило дуже зручне у використанні, цікаво виглядає, і взагалі воно «сучасніше». Тим часом, у класичного твердого мила є безліч переваг. Тверде мило - це більш екологічний продукт, до його складу входить безліч натуральних компонентів.

ridke_milo.jpg (82.34 Kb)

Якщо хочете, щоб мило приносило вам користь, навчіться розрізняти різні сорти мила.

Дитяче мило призначене спеціально для ніжної шкіри малюків. А це значить, що його виготовлення контролюється суворими вимогами. Дитяче мило нейтральне, в ньому не буває барвників і речовин, що викликають алергію. А ще в дитяче мило обов'язково додають натуральні екстракти рослин, що загоюють і заспокійливих шкіру.

dityache.jpg (271.4 Kb)

Туалетне мило називається косметичним. Це мило створено спеціально для догляду за шкірою, але його добавки можуть викликати алергію на чутливіих ділянках.

kosm1.jpg (207.85 Kb)


Антибактеріальне мило містить особливі речовини, які вбивають бактерії. Це мило не для кожного дня, а для дезінфікуючого догляду. Наприклад, таким милом варто вимити руки після генерального прибирання або після брудної роботи. Якщо користуватись таким милом кожного дня, ви позбавите шкіру природного захисту.

antibakterialne.jpeg (83 Kb)

Лікувальне мило - це мило для вирішення проблем зі шкірою. Лікувальними вважаються сорти мила, до складу яких входили березовий дьоготь і сірчані сполуки. Ці сорти мила не дуже гарні, вони мають неприємний запах, але вони дієві при різних шкірних захворюваннях.

likuvalne.jpg (32.82 Kb)

Натуральне мило - це мило, зварене за традиційним рецептом. Таке мило - справжнє блаженство для шкіри. Але не варто плутати натуральне мило з милом ручної роботи: останнім найчастіше варять з мильної основи, купленої в магазині для рукодільниць.

. . .

natmilo.jpg (134.9 Kb)Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация