Як вибрати пилосос – робот

golrobot

Якщо ви ніколи не бачили пилосос – робот, то при покупці ви може розгубитися. Виявляється, що недостатньо мати лише загальне уявлення про прилад. Ми постараємося дати список основних критеріїв вибору пилососа – робота.

Основні критерії вибору пилососа – робота

Площа для прибирання

Спочатку потрібно визначитись, де ви бажаєте робити прибирання. Якщо це буде великий особняк, то модель пилососа на 50 м2 не справиться з завданням.

Подолання перешкод

Вагомою характеристикою є подолання перешкод. Чи потрібний вам пилосос, який постійно спотикається і застряє. Напевно, йому самому знадобиться допомога.

Прибирання за розкладом

Якщо ви постійно маєте справи, то саме ця функція буде важливою для вас. Ви зможете налаштувати програму заздалегідь , а далі займатися своїми справами. Робот сам розпочне роботу відповідно до завдання.


Ємність для збирання пилу

Це дуже важлива характеристика, адже при малій ємкості для збору пилу, ваш пилосос – робот буде швидко заповнюватися.

Тип фільтру

Краще обрати пилосос – робот з фільтром високої ефективності, який затримає в собі всі мікроби та бактерії. Хоча є виробники які застосовують прості паперові фільтри.

Комплектація

У коробці з роботом-пилососом ви знайдете різні аксесуари, Це може бути дистанційний пульт, запасні щітки і фільтри обмежувачі руху з координаторами.

Сервісне обслуговування

Якщо ви бажаєте, що пилосос – робот став надійним помічником на довгі роки, слід купувати не китайські моделі, а пилосос відомого бренду. Зверніть увагу, чи є у вашому місті офіційні сервісні центри.

piloso2

. . . . ..

Дотримуючись цих основних критеріїв, ви зможете купити надійний пилосос – робот.

robot