Як правильно зберігати взуття в квартирі

vzuttya2

Щороку купувати нове взуття на кожен сезон може дозволити собі не кожен. Але поки пройде рік, зимові черевики в запиленій шафі втратять свою новизну та свіжість. Але це не причина нервувати, завжди є вихід із ситуації. Щоб на початку наступного сезону взуття продовжило радувати своїм зовнішнім виглядом, його потрібно правильно підготувати до зберігання.

Туфлі і черевики перед зберіганням потрібно добре почистити і висушити – застарілий бруд пізніше буде важко видалити.

Взуття слід оглянути і при необхідності віднести в ремонт.

Перед зберіганням можна обробити взуття спеціальним кремом, особливо це актуально для шкіряних моделей. Якщо під рукою немає професійних засобів, то лакове взуття можна акуратно протерти м’якою ганчіркою з вазеліном, а гумову – гліцерином.

Спортивне взуття перед зберіганням можна випрати в теплій воді, висушити іпокласти кожну пару в тканинний мішечок. При зберіганні не можна упаковувати кілька пар в одну коробку, щоб не пошкодити взуття.

vzuttya

Як зберігати взуття в квартирі

Коли взуття вичищене і висушене, саме час вирішити, де воно проведе кілька місяців. Потрібно вибрати сухе місце, віддалене від нагрівальних приладів. Бажано виключити і вплив прямих сонячних променів, щоб взуття не вигоріло. Балкон теж не підійде – від протягів і холодного повітря шкіра може потріскати, а гума стане занадто крихкою.

Коробки. Такий спосіб хороший своєю дешевизною, адже у кожного взуття вже є коробка, в якій його принесли з магазину. Однак через картонні стінки не видно, що знаходиться всередині, і пошук потрібного взуття може забрати багато часу.

Дивіться також: Як зробити тюльпан з паперу

Пластикові контейнери. Альтернатива коробок, яка хороша тим, що через прозорі стінки відразу видно вміст. Мінус – займають багато місця.

Шафка для взуття. Якщо маєте багато вільного місця, можна придбати шафку для взуття з великою кількістю полиць.