Як вберегти себе від негативної енергії?

yak_vberegtisya_vid_negativu

У ритмі сучасного життя людина постійно підживлюється енергією, причому індивід отримує як позитивні, так і негативні імпульси. І якщо позитивна енергія підживлює організм, заряджаючи його невідомою силою, то негативні імпульси несуть руйнівну силу. Але ж як захистити себе від негативу навколишнього світу? Про це і поговоримо.

Як очистити себе від негативної енергії?

vberegtisya_vid_negativu1

Якщо останнім часом Вас не покидає поганий настрій, Ви сумуєте, відчуваєте якусь безнадійність, безсилу злість і заздрість до інших, то саме час зняти з себе негативну енергію. Але як це зробити? Існує кілька методик і для цього зовсім необов’язково йти до спеціально навчених людей, адже все можна зробити самостійно, головне, вірити всією душею в те, що Ви робите.

Розглянемо найбільш поширені способи, які допоможуть очистити себе від поганої енергії:

  • спробуйте перевести весь негатив на воду. Такий варіант дуже простий і допомагає більшості людей. Для того, щоб зняти негатив, потрібно відкрити кран і, дивлячись на те, як тече вода, промовляти свої проблеми. Постарайтеся чітко уявити, як в зливний отвір разом з рідиною йдуть і всі Ваші біди. Візуалізуйте дану картинку чітко, і Ви відчуєте, як стає легше на серці. Також чудовим способом стане гаряча ванна з піною та ароматичними свічками. З допомогою такого способу можна змити всю негативну енергію з ніг до голови;
  • ще краще якщо Ви підете до природної води, прекрасно підійде будь-яке водоймище. Улаштуйтеся з комфортом на березі і, спостерігаючи за хвилями річки, промовляти який-небудь текст. Наприклад: «Нехай разом з плином води відпливуть всі мої прикрості, печалі. Нехай вони ніколи не повернуться до мене ». Текст може бути абсолютно довільним, головне, щоб він знайшов відгук у Вашому серці і незабаром Ви відчуєте очищення;
  • Ви можете перенести свою негативну енергію на камінь. Підберіть камінчик, який Вам сподобався і, піднісши ближче до губ, розкажіть йому про всі свої негаразди, бажано вимовляти текст на видиху. Коли закінчите монолог, викиньте камінь якнайдалі;

    якщо негативна енергетика просто розриває Вас на частини, то впоратися з цим Вам допоможе багаття. Розпаліть вогонь і постарайтеся візуалізувати образ, який отруює Ваше життя. Коли уявити цього «шкідника» вийде у всіх фарбах, подумки спаліть його на багатті, це допоможе знайти душевний спокій;

  • якщо в повсякденному житті Ви відчуваєте гостру потребу випустити негативну енергію, то розподіліть її по дрібних предметах. Переводячи погляд з однієї речі на іншу, залишайте на них свої нехороші думки. На чому концентрувати увагу, неважливо. Це може бути люстра, дерево, шпалери на стіні і т.д.

Звичайно, це далеко не всі способи, які допомагають впоратися з руйнівною енергетикою, але вони найбільш доступні людям в сучасному суспільстві. Намагайтеся не збирати негатив в собі, це погано впливає на здоров’я.

Як можна захистити себе від негативної енергії інших людей?

negativ_vid_inshih

Науково доведений факт – чим більше людину оточує позитивна енергія, тим краще вона себе почуває. Правда, в сучасному світі все складніше залишатися в доброму гуморі, тому дуже важливо знати, як захистити себе від негативу.

Тим, хто хоче зберігати спокій духу і позитивний настрій цілий день, рекомендується освоїти медитацію. Це просто приголомшливий порятунок від негативу. Проводити корисні заняття потрібно не рідше 3 разів на тиждень, а взагалі, чим більше, тим краще. Позу для медитації вибирайте самостійно, тобто таку, в якій Ви будете почувати себе найбільш комфортно. Де Ви будете проводити заняття і як при цьому тримати кінцівки, неважливо. Тут на першому місці стоятимуть Ваші відчуття під час сеансу.


Тим, хто хоче навчитися захищати себе від неприємних імпульсів під час розмови з будь-якою людиною, рекомендується практикувати закриту позу: схрещувати верхні і нижні кінцівки. У такому положенні ніякий негатив Вам не страшний.

Ось такі поради допоможуть Вам вберегти себе від негативної енергії навколишнього середовища. І головне – тільки маючи бажання, Ви зможете захистити себе від негативу. Хай щастить!