Як вибрати диван: 4 простих поради

divan

Рано чи пізно, але майже у кожній квартирі (будинку) з’являється диван.

Про що ж слід пам’ятати, якщо хочете обрати справді якісний та зручний диван? Ось кілька порад, як правильно вибрати диван, на якому приємно сидіти / лежати, і щоб він прослужив максимально довго.

Довговічність дивану

Щоб вибраний диван прослужив якомога довше, слід вибрати модель з надійним і добре просушеним каркасом з дерева, а також з високим рівнем якості збірки. Тільки тоді він буде радувати вас протягом багатьох років, збереже свій первісний вигляд протягом всього терміну служби, не деформується і не почне скрипіти згодом.

Зручний диван

Вибрати хороший диван, який буде використовуватися як спальне місце або як місце для відпочинку перед телевізором і спілкування з гостями – кардинально різні завдання. Але в будь-якому випадку модель повинна бути комфортною. Якщо диван занадто жорсткий або м’який для вас, ви ризикуєте зіткнутися з безліччю проблем: болями в спині, неприємними відчуттями в м’язах, безсонням і т.д.

Простота в експлуатації дивану

Деякі дивани розкладаються або мають ящик для білизни: який краще вибрати, вирішувати вам, ґрунтуючись на особистих уподобаннях, але перед тим як придбати вподобану модель, протестуйте механізм. Він працює без збоїв і не заїдає? Відмінно! Вам буде зручно і легко користуватися ним!


Функціональність

Вибираючи диван, зверніть увагу на такі додаткові опції, як знімні підлокітники, вбудовані бари (якщо такі необхідні), диванні подушки в комплекті. Додатковий функціонал, звичайно, відбивається на ціні, але робить м’які меблі зручнішими в щоденному використанні.