Название сайта

Як впливає Wi-Fi на ваше здоров’я

7 жовтня 2017 Цікаві поради

vaigolovna.jpg (282.66 Kb)

Сучасні технології роблять наше життя більш зручним. Ми швидко звикаємо до різних технічних нововведень і вже не уявляємо собі життя без численних гаджетів. Те ж саме відноситься і до систем бездротового інтернету. Wi-Fi дуже зручний - користувач не прив'язаний до місця, сигнал лунає навколо. Але чи безпечний такий вид зв'язку?

vaif1.jpg (107.9 Kb). . .

Думка експертів

Вчені з'ясували, що Wi-Fi, як мобільний телефон, створює електромагнітні поля. У свою чергу ці поля впливають на будь-яку живу істоту шляхом збільшення температури його тіла, що може привести до розвитку різних захворювань, в тому числі і злоякісних пухлин. У зв'язку з цим установка Wi-Fi роутера забороняється відповідними організаціями в місцях тривалого перебування дітей і підлітків до 18 років.


Всесвітня організація охорони здоров'я вважає, що наявність Wi-Fi мережі неприпустимо в будь-яких установах, де діти і підлітки змушені проводити багато годин поспіль, в тому числі школи, коледжі та інше. Пояснюється така позиція недостатніми доказами безпеки використання бездротової мережі, тоді як електромагнітне поле, яке ця мережа створює, здатне негативно впливати на незміцнілий дитячий організм. Додаткове навантаження дітям в школі зовсім не потрібне, тому найкраще використовувати провідний інтернет.

vai2.png (64.93 Kb)

Як убезпечити себе і своїх близьких?

1. Якщо повністю відмовитися від використання Wi-Fi мережі ви не можете, то постарайтеся хоча б мінімізувати вплив електромагнітного випромінювання;

2. Точка доступу Wi-Fi повинна розташовуватися на відстані не менше 1 метра від найбільш популярних місць в будинку – диван, ліжко, ігрова частина;

3. Роутер посилає сигнал навіть тоді, коли ви не користуєтеся пристроями для його прийому. Тому в ті моменти, коли інтернет вам не потрібен, відключайте повністю точку доступу.

Якщо ви всерйоз стурбовані впливом Wi-Fi мережі на власне здоров'я і здоров'я дітей, можна скористатися запропонованими порадами, або ж просто в будь-який момент відключити цю систему.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация