Название сайта

Біокамін - тепло, стильно і затишно

7 жовтня 2017 Дизайн інтер'єру

bio4.jpg (365.99 Kb)

У заміських будинках і на дачах встановлюють каміни, щоб насолоджуватися прекрасним видовищем палаючого полум'я, розслаблятися і відпочивати під тріск полін, наповнюватися теплом. Виконати установку справжнього каміна в міській квартирі досить складно. Але сучасний біокамін дозволить вам прикрасити інтер'єр практично будь-якої кімнати, починаючи від вітальні і закінчуючи ванною кімнатою.

. . . . .

bio3.jpg (2.61 Kb)

Ці прилади мають різноманітний дизайн. Їх популярність пояснюється тим, що установка відкритого вогню в будь-якому приміщенні - це додатковий затишок, комфорт і привабливість.

Дивіться також: Поробки з автомобільних шин своїми руками

У цьому пристрої відсутній димохід і трубопроводи, і за рахунок його мобільності ви можете переносити біокамін з одного приміщення в інше, в залежності від ваших уподобань чи настрою.

bio2.jpg (23.25 Kb)

. . . . . .

Паливо для біокаміна

Для такого біокаміна не потрібем димар і додаткові системи вентиляції та витяжки, так як він, в процесі спалювання спеціального біопалива, не виділяє в повітря кіптяви, сажі, різних запахів. В якості біопалива використовується біоетанол, який згораючи віддає в навколишнє середовище виключно вуглекислий газ і водяну пару, тобто ті речовини, які і так є в повітрі, придатному для дихання.

bio1.jpg (185.28 Kb)

. . .

Установка біокаміна в приміщенні проста і не вимагає складних монтажних робіт. Для створення додаткової протипожежної безпеки можна придбати до нього додаткову огорожу з вогнетривкого скла.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация