Як змити зеленку з тіла

zelenka

Зеленка поряд з йодом є найпоширенішим і доступним антисептиком ось уже протягом кількох десятиліть. Важко собі уявити аптечку, де б не було всім відомої діамантової зеленої. І просто згадайте себе в дитинстві. Чим же були вимазані Ваші рани на колінах? Звичайно, зеленкою! А чим Ви зараз обробляєте рани при порізах і забиті місця у своїх дітей? Знову ж зеленкою, яка, до слова, коштує просто копійки. Незважаючи на свою ефективність і популярність, пляшечка зеленки мало відрізняється від тієї, що була 20 чи 50 років тому. Вона досить незручна у використанні, тому сліди зеленки на тілі у того, хто обробляє рани – звична справа. Спробуйте відкрити зеленку, не ляпнувши її собі на руки. Якщо ж не вийшло, то поради по змиванню зеленки з тіла для Вас!

Як і чим змити зеленку?

zelenka1

Зеленка залишає після себе яскравий слід, який погано змивається водою, так що, чим та як відмити зеленку з тіла – це питання, яке хоча б раз виникало в житті кожної людини.

Давай розглянемо способи, за допомогою яких можна відмити зеленку з шкіри тіла.

Хлорка та оцет

Якщо Ви забруднилися зеленкою, то трішки змочіть ватний диск в хлорці і протріть ним місця, забруднені зеленкою. Ви будете здивовані, адже зелені сліди будуть зникати на очах! Гарненько вимийте руки теплою водою, щоб уникнути подразнень. Ну, а потім, потрібно відновити кислотно-лужний баланс шкіри, щоб у Вас зникло неприємне легке печіння після хлорки. Для цього варто протерти оброблені хлоркою місця ваткою, змоченою в столовому оцті. Непогано буде також нанести який-небудь живильний крем або трішки олії.

Читайте також:Як зробити новорічну кульку з паперу

Але, пам’ятайте, що такий спосіб не можна використовувати алергікам та людям з непереносимістю хлору, бо можна отримати не тільки опіки, але й погіршення самопочуття.

Медичний спирт

Ватний тампон, змочений медичним спиртом, стирає сліди зеленки з тіла. Якщо спирту немає, то можна взяти горілку, ось тільки підсильте її дію, додавши до неї трохи лимонного соку. Можна також використати і саліциловий спирт.

Саме тому, зеленку можна відтерти серветками для протирання монітора. Вся справа в тому, що на відміну від гігієнічних серветок, вони містять в своєму складі спирт.

Але будьте готові до того, що такий спосіб не повністю видалить зеленку і злегка зеленуватий відтінок таки залишиться. А для цього потрібно повторити маніпулюції ще раз, але через деякий час, аби не пересушити шкіру.

Перекис водню або шматочок лимона

Перекис водню також може впоратися з цією проблемою. Але для того, щоб досягти бажано ефекту потрібно добре постаратися та терти посилено.

Якщо Ви фанат безпечних та натуральних методів, то тоді Вам допоможе всього-навсього шматочок лимона. Але знову ж таки, терти доведеться, доклавши зусиль, і повторивши процедуру декілька разів. До речі, лимон можуть замінити розчин лимонної кислоти або вітаміну С (продається в аптеках у вигляді порошку). Але якщо сліди зеленки та обличчі, а тим більше навколо очей, то використовувати цей спосіб не варто. Може виникнути подразнення.

Якщо у Вас дуже чутлива шкіра, то прекрасно змити зеленку можна наступними делікатними способами:

Візьміть який-небудь жирний живильний крем (можна дитячий крем), нанесіть його на позеленіли ділянки, потримайте кілька хвилин, зніміть його ватним дисокм і почніть змивати залишки милом.

Також впоратися з зеленкою можуть і засоби для зняття макіяжу (різні пінки, гелі, тоніки). Дуже сильно послабити зелений колір, а згодом і повністю змити її можна за допомогою скрабу для очищення шкіри.

Змити зеленку можна і за допомогою господарського мила, правда, шкіру треба розпарити. Цей спосіб відмінно підходить для діток, які нашкодили та дісталися до забороненої пляшечки і пролили на себе рідину. Помістіть свою “маленьку шкоду” в теплу ванну, намильте дитинку господарським і дитячим милом, використовуючи мочалку, а потім після водних процедур нанесіть на шкіру живильний крем. Такий же спосіб можна примінити і дорослим, релаксуючи в пінній водичці.

Дуже ніжний, але надзичайно повільний спосіб усунення слідів від зеленки – це нанесення на плями, соняшникової олії. На шкіру її треба наносити кілька разів на день і поступово сліди будуть втрачати інтенсивність забарвлення.

Всі вищеописані способи підійдуть і для змивання слідів зеленки після вітрянки.

А ось тільки для дорослих (переважно для чоловічих рук) може підійти і спосіб зняття слідів зеленки за допомогою гасу, бензину, розчинника і рідини для зняття лаку.

Загалом, змити зеленку з тіла можна декількома способами. Головне, виберіть той, який Вам найбільше підходить, і не забувайте, що шкіра дітей дуже ніжна і чутлива. А щоб запобігти появі слідів – будьте обережні та здорові!