Актуальність використання бетонних стовпчиків в інтер’єрі

stovp

Паркан — це невід’ємний елемент заміського будинку або дачі. Важливо правильно підібрати опори, що фіксують конструкцію огорожі і дозволяють зробити паркан стійким. В якості матеріалу широко використовують армований бетон. Його підвищена міцність забезпечує надійність і довговічність огорож. Бетонні парканні стовпи перевершують за багатьма характеристиками опори з металу, цегли, деревини і азбесту. Тому вони дуже популярні серед дизайнерів та забудовників.

Компанія «Форостина» дає змогу придбати надійні та міцні бетонні стовпчики https://forostina.com.ua/betonni-stovpchiki/. Ця продукція володіє як функціональними, так і естетичними перевагами. Тому вона рекомендована для забудови комерційних та приватних територій. Приваблива ціна та великий асортимент зроблять купівлю дуже вигідною.

Характерні особливості

Чимало людей встановлюють парканні стовпи з бетону. За експлуатаційними характеристиками вони не поступаються, а часом навіть перевершують опорні елементи з інших матеріалів. Вироби з бетону пропонуються в розширеному асортименті. Вони можуть відрізнятися:

  • формою поперечного перерізу;
  • варіантом конструктивного виконання;
  • особливостями кріплення секцій.

По конфігурації профілю вироби відповідають формі наступних геометричних фігур: кола, квадрата, прямокутника та ін. Вони виглядають дуже гарно та дають можливість створити стильний дизайн біля будинкової території.

По конструкції стовпчасті опори діляться на наступні різновиди: монолітні та складові. Перші відрізняються підвищеним запасом міцності і здатні зберігати цілісність під впливом значних навантажень. Застосовуються для монтажу масивних огорож. Цілісні стійки дешевше набраних елементів.

Складові опори складаються з бетонного масиву, всередині якого знаходиться металева підставка. На зовнішній частині стовпа закріплені декоративні елементи різного кольору і фактури. Збірні опори поступаються за характеристиками міцності монолітним.

Методи з’єднання

Парканні секції з’єднуються зі стовпами різними методами. В першу чергу — за допомогою пазів, розташованих паралельно осі опори. Пазове кріплення дозволяє прискореними темпами виконати монтаж бетонних секцій паркану.

Другий тип з’єднання проводиться шляхом кріплення до заставних елементів з деревини. Такі вставки виконують функцію заставних конструкцій, які дозволяють надійно кріпити огорожі з деревини.

Третій вид монтажу виконується завдяки фіксації за допомогою зварювання до металевих петель. Таке кріплення використовується для з’єднання кованих секцій паркану, а також огорож з профлиста або полікарбонату.