Модульна спальня: на що звернути увагу при купівлі онлайн

spalnja-1

Ремонт ось-ось буде завершено, залишилось підібрати шпалери, меблі та текстиль. Якщо у вас немає власного дизайнера, процес вибору спальні в інтернеті та магазинах міста може затягнутися на декілька місяців. Як швидко обрати та не пошкодувати потім?

Стиль

spalnja-2

Безумовно, спальню ви маєте право облаштовувати на свій смак. Якщо вам вкрай потрібна спекотна Африка або інтер’єри у стилі арабської казки – це цілком можливе. Досягнути бажаного результату реально без зайвих витрат.

Обирайте сучасні меблі у класичному стилі, а екзотику добавте за рахунок картин, світильників, килимів та текстильних деталей. Декілька подушок, м’яке крісло, вази, дзеркало – і ви досягнете бажаного ефекту. Головне – такий інтер’єр швидко змінюється, якщо він наскучив або ваші пристрасті змінилися.

Модульні комплекти

spalnja-3

Зручність модульної спальні в її гнучкості. Ви обираєте ліжко та додаєте до нього шафу, комод, тумбочки, дзеркало, які пасують один до одного та складають разом гармонійний комплект. Якщо розміри кімнати дозволяють, цілком можливе додати другий комод або обрати велику шафу.

Обрання комплекту спальні дозволяє спланувати декор стін. В тренді спокійні кольори, але одна із стін може мати яскравий або фактурний декор. Як правило, це стіна біля узголів’я ліжка або напроти нього.

Габарити

spalnja-4

В меблевому інтернет-магазині Dubok.ua габарити меблів зазначені з точністю до міліметру. Не ризикуйте та декілька разів перевірте – чи дозволяє розмір кімнати розташувати обраний комплект. Обов’язково додайте декілька сантиметрів запасу вільного простору.

Фахівці радять зробити паперовий макет кімнати або скористатись дизайн-програмами та «пограти» меблями. Так ви одразу побачите – чи зручно розташована шафа по відношенню до двері або ліжко по відношенню до панорамного вікна. Зверніть увагу на розташування вимикачів, розеток та підключення мультимедійних пристроїв.

Комфорт

spalnja-5

Економія повинна бути розумною. Меблі до власної спальні ви обираєте на декілька років мінімум. Місце для сну повинно бути максимально комфортним, забезпечувати релакс та задоволення.

Зверніть увагу на ортопедичну конструкцію ліжка та ламелі. Добрий сон забезпечує якісний матрац із сезонним покриттям різних сторін. Важливо – деякі виробники додають до наповнювача матрацу кокосові та інші натуральні волокна, тому за наявності у родині алергіків приділіть цьому увагу. Звичайна шафа або шафа купе – це ваш особистий вибір, але шафа-купе економить до 40 см. вільного місця, що вкрай важливо у маленьких кімнатах. Наповнення шафи полицями та місце для великогабаритних речей дозволить вам вільно розміщувати речі в системі зберігання.