Образи нової кухні

kuhnov0

Останні тенденції у світі кухонних інтер’єрів у багатьох залишають приємне враження.

Варті уваги намагання зробити простір максимально легким та стримане універсальне забарвлення. Увага на масштабні елементи та розставання з безліччю дрібних деталей, геометрія та діагоналі створюють принципово новий образ кухні. Багато хто вже відчув та зрозумів цей стиль.

Інтер’єр кухні – елегантний чорний

Ще зовсім недавно білий колір очолював інтер’єрні рішення, тому, що у нього немає проблем сполучуваності з іншими кольорами. Але поступово білий колір став витіснятися темно-сірим, а з часом і чорним. Звичайно, зважитися на це одразу може лише екстравагантний а сміливий хазяїн. Але результат буде вражаючим. Крім того, цей приклад яскраво вказує на тенденцію використання кухні не лише для приготування та споживання їжі, але й як місця для роботи та дозвілля.

kuhnov1

На відміну від прикладу, що був перед тим, тут використовують насичений чорний колір в оздобленні фартуха, стін та підлоги. Але зроблено все без зайвої драматичності, а все завдяки рожевим шафам та натуральному дереву, яке активно використане у деяких елементах – з нього виконаний стіл, лавка та основа стелажу.

Інтер’єр кухні – неокласика

Для тих, хто не намагається дотримуватися у всьому тенденцій інтер’єрів, є такий чудовий варіант. Сама кухня, оздоблення стін та підлоги мають білу забарвленість. Свіжі вкраплення тут присутні у вигляді крісел ніжно рожевого відтінку, мідної витяжки, круглих скляних плафонів з металевими елементами, які перегукуються з витяжкою. Насправді, на довгі роки кухню можливо створити, для цього досить використовувати нейтральні кольори та багату текстуру.

kuhnov2

Стриманий та елегантний одночасно сучасний та вічний – саме такі вимоги останнім часом висувають до кухонного інтер’єру. Його можна успішно створити, якщо використовувати мінімальну кількість кольорів. Матеріали доцільно використовувати натуральні, стільниця з мармуру, вікна, що знаходяться в робочій зоні виходять на вулицю – це комфортна кухня на всі часи. Металеві бильця нагорі дають можливість використовувати драбину на коліщатках та не відчувати проблем з доступом до верхніх шаф.

Інтер’єр кухні – глибокий вірідіан

Вірідіан, це колір, який створиться, якщо змішати глибокий смарагд з синявою. Це досить холодний відтінок заспокійливо впливає на людину та допомагає створити нетривіальну атмосферу. У цьому випадку колір кухні вдало розбавлений контрастною білою стелею та підлогою. Мінімальна кількість деталей, фартух під мармур, підвісні світильники додають елегантності сучасному інтер’єру кухні.

kuhnov3

У цьому інтер’єрі кухні вдало змішані темний вірдіан зі світло-бірюзовим. Це сполучення досить непросте, але виглядає цікавим та свіжим. Відповідний антураж доповнює сталевий кухонний посуд, який нікуди не ховали. Саме тут можна прослідити один з трендів – відсутність верхніх шаф. Слід звернути увагу й на шкіряні ручки – ще один вітерець у світі меблів. Здається, що дрібниця, але саме такі деталі підкреслюють індивідуальність хазяїна.