3D принтер JGAURORA

3d_print0

Бува й таке, що у вашому володінні раптом опиняється 3D принтер JGAURORA А5, який поставляють практично у складеному вигляді. Для остаточного складання досить закріпити болтами арку та під’єднати розніми, які неможливо сплутати. Цей принтер друкує всіма видам пластику. Головне, що він є автономним, тобто – запхнув флешку у відповідний отвір та – вперед! Робоча зона досить велика, це куб з боком у 300 мм. Ще одною приємною новиною є той факт, що у склад поставки входять готові для друку різні пластики.

3d_print1

Утримувач для смартфону

Модель можна зробити у будь-якій програмі для 3D проектування, наприклад в безкоштовному редакторі «Скетч АП-е». Навчитися працювати в ньому досить швидко, після чого створити модель можна приблизно за годину.

Далі модель з формату STL конвертується в коди принтера (ця програма є в комплекті). Далі модель в кодах скидають на флешку та запускають процес друку.

3d_print-2

Для початку ретельно протирають склоочищувачем стіл та трішки збризкують його лаком для волосся. Ці маніпуляції покращують адгезію пластика до столу, тож модель не буде відриватися від нього в процесі друку. Лак сохне швидко, тож за п’ять хвилин друк можна запускати.

У утримувача досить тонкі петлі, тому в принтер заряджають котушку з PLA-пластиліном, оскільки він дає мінімальну усадку та тримає температуру до 120 градусів. При швидкості друку 80 мм/с з соплом 0,4 мм утримувач надрукується години за чотири.

3d_print-3

Ніжки утримувача – знімні.

3d_print-4

Якщо ніжки зняти, то утримувач можна зручно розташувати в авто. Він і був спроектований з урахуванням такої можливості. Смартфон з картою тепер знаходиться просто перед водієм

3d_print-5

Багато готових моделей (проектів), можна скачати з інтернету, наприклад, ось 3D модель утримувача:

3d_print-6

Конструкція принтера

Все управління 3D принтером здійснюється через сенсорний дисплей, на який виведене меню. Можна також під’єднати до ПК через USB-порт та налагодити друк з інших програм.

3d_print-_7

Мотор, який подає «жилку», жорстко закріплений на рамі принтера. До екструдера «жилка» йде по трубці-боудену. Це зменшує інерцію голівки екструдера, швидкість голівки збільшується точність друку підвищується. Мотор подавання жилки-філарменту розташований безпосередньо на голівці екструдера.

3d_print-_8

На голівці екструдера розташовані два мікровентилятори. Один охолоджує жилку-філармент, яка подається в екструдер, підтримуючи потрібну температуру, а другий охолоджує вже саму модель, яка друкується.

Стіл принтера підігрівається, він встановлений на чотирьох гвинтах з пружинами. За допомогою цих гвинтів стіл виставляють під друк першого шару.

PLA-пластик для 3D-принтерів роблять з кукурудзи, картоплі та інших сільськогосподарських культур. Цей пластик у порівнянні з іншими вважається більш екологічним. При його нагріванні з’являється запах рослинної олії.