Название сайта

Римські штори в інтер'єрі

10 грудня 2017 Дизайн інтер'єру
rimski_shtori_interer.jpg (40.04 Kb)

Римська штора прийшла до нас з Риму від мореплавців. Принцип виробництва римської штори досі залишився таким же, як і в Стародавньому Римі робили на старовинні суду вітрила.

Римська штора спокійно захистить вас вдень від сонячного світла і створить непроглядну темряву. Для цього вибираються тканини, що мають особливу обробку. Так само римська штора здатна пропускати світло, але в той же час, приховувати від людських очей.

. . .

rimski_shtori_2.jpg (26.38 Kb)

Для римських штор використовують різні види матерії. Вони можуть бути різні по колірних оформленням, фактурі і щільності. У магазині вам можуть запропонувати римські штори з яскравим орнаментом або однотонні, з простою структурою і складним плетінням, прозорі і світлонепроникні, традиційні або з просоченням від вигорання.

rimski_shtori.jpg (36.46 Kb)

Дивіться також: Меблі з дерев’яних піддонів своїми руками

Римські штори в дизайні інтер'єру

Римські штори гарні тим, що поєднують в собі такі якості, як естетичність і функціональність. Це дозволяє використовувати їх в якості самостійного предмета інтер'єру.

Можливість комбінації римських штор з іншими видами тканин дає можливість для здійснення будь-якого дизайну інтер'єру в кімнаті. Особливо яскраво і ідеально підійдуть римські штори, зшиті на замовлення. Вони будуть точні за розміром і гармонійно виглядати в просторі.

Римські штори універсальні і чудово підійдуть для дизайну кухні, в якій не завжди можна повісити стандартні завіси. І виглядати римські штори в ній, будуть акуратніше тканинних.

Римські штори часто використовують в етнічних, сільських і наближених до природи інтер'єрів.

rimski_shtori66.jpg (45.63 Kb)

Римські штори стануть корисними в постановці дитячих театрів. Так само їх використовують замість міжкімнатних дверей і перегородок. Римські штори замість дверей створюють зручність, особливо при знаходженні в будинку малюків.

Комфорт і затишок спальні додадуть римські штори бежевих тонів. Римські штори є найкращою ідеєю для створення зимового саду.

rimskishtorii3.jpg (.84 Kb)

Якщо на вікнах вашого будинку висять римські штори, ви ніколи не зіпсуєте враження про себе, як про господарів. Господар, який вибрав римські штори є володарем стилю інтер'єру.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация