Як вибрати килим

kovrik

Створення затишку в домі залежить від багатьох речей. І підлогове покриття одне з ключових моментів.

Для інтер’єру класичного типу підійде килим зі складним оригінальним малюнком, різними обрамленнями і реалістичними картинами.

Для інтер’єру східного типу підійдуть шовкові килими з марокканськими орнаментами і соковитими глянцевими квітами.

Для романтичного оформлення підійде використання приглушених спокійних тонів. Для стилю кантрі підійде не просто килим, а справжня ведмежа шкура, враховуючи, що в будинку є камін.

Для сучасного інтер’єру підійдуть однотонні покриття або вироби з легким абстрактним малюнком. Колір килима підбирають під меблі, покриття підлоги і стіни.

stilkovra

Дивіться також: Меблі з дерев’яних піддонів своїми руками

У рідко відвідуваних кімнатах підійдуть м’які красиві килими з пухнастим ворсом. Для приміщень з великою прохідністю даний варіант не підійде, килим швидко втратить свою новизну і привабливість. Для таких кімнат підійде килим з коротким еластичним ворсом.

Як вибрати килим в вітальню

Великий килим зазвичай розміщують по центру кімнати. Який килим вибрати у вітальню буде залежати від стилю інтер’єру будинку.

dlya_suchasnogo

Як вибрати килим в дитячу

У дитячій кімнаті обов’язково повинен бути тепла підлога, тому якісний вибір килима для цієї кімнати дуже важливий. Килим краще вибирати з натуральних матеріалів, з помірним ворсом і приємним на дотик. Ворс килима не повинен викликати алергію.

yacha_kovrikdlya_suchasnogo

Який килим вибрати на кухню

Для кухні і їдальні підійде килим з коротким ворсом, щільною структурою і високим опором до рідин. Іноді вибирають килими без ворсу.

na_kuhnyu_kovrik

В кінцевому підсумку, колір і текстура килима, будуть залежати від загального стилю кухні – їдальні.