Название сайта

Де може ховатися пліснява

plisnyavavbudinkugolov.jpg (101.76 Kb)

Пліснява часто з'являється там, де волого і сиро. Але є очевидні місця, де ми відразу її помічаємо і можемо усунути, а є такі, про яких ніколи б і не здогадалися. Дивіться, де може ховатися пліснява, поки вона не стала справжньою проблемою.

Ущільнювачі в холодильнику

Особливо це стосується нижньої камери. Коли ми відкриваємо дверцята, туди часто потрапляють краплі рідини і залишки їжі. Не забувайте регулярно перевіряти гумку і в міру необхідності протирати її губкою або чистою серветкою.

rezinkauholodi.jpeg (31.16 Kb)

Пральна машина

Ми дуже рідко згадуємо про те, що після прання дверцята барабана краще залишати відчиненими хоча б на півгодини. В результаті пліснява розростається на гумовій прокладці дверцят, що є однією з причин появи неприємного запаху. Ще раз нагадуємо: після прання протирайте гумову прокладку дверцят, а також протріть конденсат, що залишається на склі кришки барабану.

plisnyavapralnamashina.jpg (170.3 Kb)

Дивіться також: Прикрашаємо яйця на Великдень

Електрична зубна щітка

Не забувайте періодично перевіряти і змінювати насадку на щітці і не зберігайте вологі щітки в шафках, де погана циркуляція повітря.

zubnaszitkaplisnyava.jpg (21.73 Kb)

Бачок унітаза

Тут теж часто заводиться пліснява, тому перевіряйте час від часу бачок. Ну і, звичайно, не забувайте регулярно мити унітаз.

bachokunitaza.jpg (42.97 Kb)


Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация