Як і чим мити натяжні стелі

natyazhni_miti

Радує одне – мити натяжні стелі потрібно в разі потреби, а вона, на щастя, виникає не часто. Винятком є стелі у ванних кімнатах. Після надто активних водних процедур на стелі залишаться сліди крапель. У цій ситуації є два виходи – регулярно мити стелю і натирати до блиску або акуратно приймати душ.

Крім слідів води, на натяжних полотнах осідає пил, якого так багато влітку. Стеля в кухні брудниться за рахунок кіптяви при приготуванні їжі. Це три найосновніші причини забруднення натяжних стель.

Чим мити натяжні стелі

Мити натяжні стелі потрібно з розумом. Полотно місцями може посвітліти, знебарвитися і навіть провиснути. В ідеалі для миття підвісних полотен використовують не абразивні миючі засоби з активним піноутворенням. Підійде звичайний засіб для миття посуду. Його потрібно спінити за допомогою губки і піною, а не концентрованим розчином, видаляти забруднення. Для миття важливо використовувати не гарячу воду, а злегка теплу, температурою не вище сорока градусів.

Обов’язково проведіть тест миючого засобу на невеликій ділянці полотна, перш, ніж наносити його на весь периметр.

Рекомендуємо мити стелю або дуже м’якою губкою, або відрізом фланелі. Це дуже ніжні матеріали, вони не зашкодять поверхні і дадуть оптимальний результат. Полірувати стелю після миття, щоб уникнути появи плям від води потрібно сухою ганчірочкою.

Для швидкого і результативного миття натяжних полотен рекомендуємо придбати спеціальні спреї. Ви зможете їх знайти в будь-якому господарському магазині. Найефективнішими є спреї з нашатирем. А ось будь-який засіб, що містить ацетон, може сильно пошкодити плівку.

Цікаве відео на нашому каналі: Фігурки з фанери для саду

Як правильно мити стелю

Однозначно не рекомендується використовувати пилосос. Зняти павутинку можна і звичайною ганчірочкою. А ось пилосос може пошкодити полотно. Небезпечні для полотен і будь-які жорсткі щітки, скребки та інші гострі предмети. Якщо все ж неприємність сталася, заклейте пошкоджене місце скотчем і викличте майстра.

Під час миття стелі не потрібно надто натискати на полотно, навіть якщо забруднення дуже значне. Тільки легкі рухи.

Якщо натяжне полотно значних розмірів, запасіться терпінням і драбиною. Можна використовувати і швабру, тільки слід ретельно обмотати її м’якою тканиною, щоб не залишилося гострих виступів, які можуть пошкодити плівку. Ще один варіант – звернутися за допомогою до професіоналів. У них в наявності є професійні миючі засоби, які зроблять вашу стелю ідеально чистою.