Основне про наливні підлоги і їх переваги

nalivna_pidloga

Технологія наливних підлог дозволяє за допомогою спеціальних сумішей створити міцну, довговічну, тонку й рівну поверхню. Вона має підвищену зносостійкість і підходить для наступної обробки – укладання плитки або лінолеуму.

Незаперечні переваги наливної підлоги

– Міцність і герметичність;

– Міцне зчеплення з основою;

– Екологічна чистота;

– Легкість укладання і вирівнювання;

– Пожежостійкість;

– Можливість використання при облаштуванні «теплих підлог».

Застосування сумішей для наливних підлог

Сухі суміші для створення наливної підлоги змішують згідно з інструкціями до них і тонким шаром розливаються на основу підлоги. Після розрівнювання і застигання виходить ідеально рівна і гладка поверхня. Наливна підлога може служити основою під плитку, ламінат, лінолеум або ковролін.

Облаштування наливної підлоги в квартирі

Для створення наливної підлоги в своїй квартирі не потрібно володіти особливими будівельними талантами. Бажаючи залити її самостійно, прислухайтеся до наступних рекомендацій:

Для початку підготуйте поверхню для нанесення суміші. В рамках підготовки варто прибрати сміття і пил за допомогою пилососа, почистити бітумні плями. Можна трохи намочити поверхню.

Далі з використанням рівня потрібно нанести лінію або проставити маячки, за якими буде проводитися заливка.

Розчиніть суміш згідно інструкції до неї. Для замішування можна використовувати ємність на 50-150л. Спочатку насипається сухий склад суміші, а потім додається необхідна кількість води. Розчин потрібно перемішувати до отримання однорідної маси.

Для розмішування можна застосувати дриль з насадкою або міксер.

Заливати наливну підлогу можна одночасно у всій кімнаті, або, розділивши її навпіл за допомогою перегородки. Різниця – тільки в зручності для вас. Наливати суміш потрібно акуратно, рівномірно заповнюючи поверхню, підтримуючи рівень по міткам або маячкам.

Додаткове вирівнювання не застосовується. Наливна підлога рівномірно розправляється під дією сили тяжіння. Після заливки потрібно залишити підлогу для висихання.

Цікаве відео на нашому каналі: Фігурки з фанери для саду

Купівля суміші для наливної підлоги

Вибір матеріалів для наливної підлоги досить великий і кожен з них має свої особливості, тому варто звернути увагу на виробника та ціну, яка вам підходить.

nalivnapidlogaa