Оригінальні саморобки з CD-дисків

staridiskiideyadzerkalo

Винахід компакт-дисків став проривом в музичній індустрії. Вони дозволили зберігати звук в новій якості. Тому кожен меломан вважав своїм обов’язком зібрати значну колекцію записів. Але технології не стоять на місці, і сьогодні нам доступні більш зручні носії. Однак не варто відправляти диски в смітник – їх можна використовувати несподіваним чином.

staridiskiideya

Щоб стакан з соком або водою не залишав мокрих плям на столі, його можна ставити на серветку. А краще зробити декоративні підставки, використовуючи улюблені диски. Для цього потрібно пофарбувати верхню частину диска акриловою фарбою або зробити аплікацію.

staridiskiideyaptah

Якщо ви впевнені у своїй майстерності і маєте великий запас дисків – сміливо беріться за створення тварин в 3D техніці. В якості основи використовуйте гіпсокартон і пінопласт. Такі тварини стануть чудовою прикрасою саду.

dlyagolok

Голки дуже легко втратити. А знаходяться вони часом випадково, і не завжди безпечним способом. В якості подушечки можна використовувати простий помпон. Тепер все гостре і небезпечне буде на своєму місці.

staridiskiideyagodinnik

Цифри можна намалювати акриловою фарбою або приклеїти готові. Додайте декор. Такі годинники стануть пам’яткою вашого будинку.

staridiskiideyashkatulkadlyakoshtovn

Дивіться також: Прикрашаємо яйця на Великдень

Не важливо що саме ви вважаєте своїм скарбом – ювелірні прикраси або колекцію саморобної біжутерії, найдорожчому потрібно гідне обрамлення. Зробіть блискучу скриньку, обклеївши шматочками дисків звичайну картонну коробку.

staridiskiideyasvitilnik

Дзеркальна поверхня диска ідеально відображає світло. Вибирайте для цього проекту диски без зайвого малюнка з прозорою центральною частиною. Такий світильник буде утворювати красиві тіні на стінах. Відмінний варіант для оформлення кімнати меломана або підлітка.

staridiskiideyafiranka

Оригінальний варіант для студентського гуртожитку. Ваша кімната буде яскравою і цікавою за дуже скромні кошти.

staridiskiideyapidstavkadlyapaperiv

Розсортуйте документи на своєму столі за допомогою такого простого, але дуже зручного пристосування.