Незвичайне рукоділля із яєчної шкаралупи

yaechna

Використовувати яєчну шкаралупу для створення картин придумали ще середньовічні художники. Фарби на основі природних матеріалів лягли в основу найвидатніших творів мистецтва. Цей майстер клас пропонує поглянути на яйце, як інструмент для творчості.

yaechna6

Для початку необхідно підготувати яєчну шкаралупу. Якщо яйця мають сліди забруднень, краще відмити їх до того, як розколювати. На половинки сухої шкаралупи нанесіть гуаш. Свіжу фарбу не потрібно розводити водою, щоб шар був щільним і однорідним. Оскільки вам потрібні різні кольори, подбайте, щоб на столі лежала серветка або рушник, якими можна витирати сліди різних фарб.

yaechna2

Пофарбуйте всю шкаралупу. Замість гуаші можна використовувати акрилову фарбу, особливо якщо хочете отримати золоту або срібну шкаралупу. Дочекайтеся повного висихання фарби, перш ніж наносити лак.

Цікаве відео на тему: Прикрашаємо яйця на Великдень

Після повного висихання шкарлупок, розламайте їх на дрібні шматочки. Важливо, щоб вони були практично плоскими. Залишилося вибрати поверхню, яка буде прикрашатися. Це може бути картонна основа з надрукованим малюнком, або ваза.

yaechna3

yaechna4
yaechna5

yaechna7
yaechna8