Топіарій з серветок

servetki6

Топіарій – це прикраса інтер’єру, яка вже давно користується популярністю в європейських країнах. Миле деревце припаде до душі тим, хто любить кімнатні рослини, але не любить за ними доглядати. Сучасні умільці сьогодні знайшли багато матеріалів, з яких можна зробити топіарій своїми руками. У цій статті ви дізнаєтеся як зробити топіарій з серветок своїми руками. Дешево, практично, елегантно.

Для виготовлення топіарію з серветок нам знадобиться:

– серветки різного розміру і кольору;

– степлер;

– прикраси для декору;

– горщик;

– куля з пінопласту.

Топіарій з серветок своїми руками

Як зробити топіарій з серветок

1. Розмір квітів для топіарія залежить від розмірів серветок. Складіть серветку в кілька разів, щоб вийшов квадратик. У центрі закріпіть степлером і потім виріжте кружечок.

servetka_1

2. Можете також вирізати коло з нерівностями, щоб квіточка вийшла з хаотичними пелюсточками. По колу можна зробити легкі надрізи і квітка вийде пухнастою.

servetka2

3. Тепер почніть піднімати кожен кружечок і у вас почне виходити квітка. Зробіть багато таких заготовок, щоб вистачило на ціле деревце. Не забудьте і про листочки, які теж можна зробити з серветок, але зеленого кольору.

servetka3

4. Підготуйте кульку для топіарія. Ви можете її зробити в техніці пап’є-маше, з ниток або скористатися вже готовою кулькою з пінопласту.

servetka4

5. Квіти приклеюються на кулю за допомогою клейового пістолета. Окремо на квіточки можете приклеїти бісер або намистини. Топіарій стане ексклюзивною прикрасою вашого інтер’єру.

servetki5

Топіарій з серветок готовий!

servetki6