Вироби з тіста своїми руками (Відео)

s22

Тісто може використовуватися для створення будь-яких фігурок. Навіть малюки під наглядом батьків можуть створювати з нього свої перші шедеври, а для старших діток це заняття може стати справжнім хобі.

Інгредієнти для тіста:

– 200г солі;

– 2 склянки борошна;

– неповна склянка води;

– олія;

– 2 столові ложки крохмалю (якщо ви ліпите рельєфні фігури).

s_ingridienti

Приготування солоного тіста

Сіль змішайте з борошном і, в разі потреби, з крохмалем, додайте воду, перемішайте, додайте одну столову ложку соняшникової олії і починайте місити. Тісто не повинно кришитися і липнути до рук – стежте за цим, корегуйте готовність тіста водою і борошном. Правильно приготоване тісто має добре ліпитися. Готове тісто загорніть в поліетиленовий кульок і відправте в холодильник на декілька годин. Після цього можна приступати до ліплення.

tisto1

Виліплені вами вироби з тіста треба просушити. Це можна зробити декількома способами. Ви можете просто покласти фігурки в кімнаті і залишити на деякий час. Однак найкраще запекти вироби в духовій шафі. Для початку встановіть температуру в п’ятдесят градусів, щоб уникнути тріщин. Після тридцяти хвилин додайте температуру до ста градусів. Сушіть в середньому до двох годин.

tisto2

Для фарбування фігурок візьміть фарби з акриловою основою – вони найбільш добре підходять для цього. Такі фарби моментально висихають, мають насичений колір і зовсім не пахнуть. Так само ви можете пофарбувати тісто ще при вимішування, додавши в нього кілька крапель харчового барвника або акрилової фарби, проте робіть це в міру. Також добре для фарбування тіста підходить звичайний какао-порошок. В кінці роботи фігурку покривають лаком.

tisto3

s17
s16
s12