Як вибрати газонокосарку

golovnkosarka

Красивий газон – мрія кожного господаря. Собі на втіху та на заздрість сусідів. Власники дачних будиночків бажають мати доглянутий газон, але не знають, як вибрати газонокосарку. Сьогодні ми розповімо про те, як вибрати газонокосарку для власних потреб, адже у магазинах представлений широкий асортимент. Для початку розглянемо кожен тип газонокосарок докладніше, це допоможе вам у виборі.

Механічна газонокосарка

Обертання ножів залежить від обертання коліс і зусиль користувача, який штовхає вперед косарку. Такий інструмент підійде для невеликої дачної ділянки з невисокою травою. Саме механічні газонокосарки забезпечують найвищу якість стрижки газону.

.

mehanichna

Акумуляторна газонокосарка

Така газонокосарка має свої переваги: двигун, який живиться від батареї; незалежність від розетки; мала вага пристрою. Тільки зарядки акумулятора вистачає на маленьку площу, і для того, щоб продовжити роботу, необхідно таку газонокосарку весь час заряджати.

akum

Електричні газонокосарки

Якщо ваша дачна ділянка до 10-ти соток, то вам можна порекомендувати електричну газонокосарку. Вони зручні тим, що для них не потрібно бензину. З мінусів є те, що вони вимагають до себе підвищеної уваги – через кожні двадцять хвилин роботи, пристрій повинен відпочивати. Через деякий час потрібно проводити огляд ножів, які можуть затупитися і виконання роботи стане не якісне.

el

Бензинова газонокосарка

Бензинова газонокосарка впорається з високою травою. На відміну від електричної газонокосарки, бензинова техніка мобільна і не прив’язана до довжини електричного дроту, який може плутатися під ногами. У бензинових газонокосарок ширина скошування набагато більша, ніж у електричних, а від цього залежить час вашої роботи. Великий мінус в тому, що газонокосарка з бензиновим двигуном виділяє вихлопні гази.

benz

Тепер, ви напевно знаєте, як вибрати газонокосарку для своєї дачної ділянки, і на які параметри потрібно звернути свою увагу. Головне, щоб ваш газон завжди був доглянутим.