Альпійська гірка своїми руками

alpiyska2

Порівняно недавно в ландшафтному дизайні на зміну класичним клумби прийшли нові види прикраси ділянки – альпінарії. Їх створюють на дачних ділянках, в міських садах і скверах, на газонах біля офісів і на територіях ресторанів. Грамотно і зі смаком підібрані камені і рослини дозволять створити зону розкоші і умиротворення.

alpiyska3

Альпінарії здаються складними у виконанні. Однак якщо розібратися в технології створення, то альпійська гірка на дачі може бути влаштована і без залучення дорогих дизайнерів.

alpiyska

Розробляючи дизайн альпійських гірок, потрібно враховувати, що це – імітація скелястих природних ділянок. А значить, основою композиції повинні стати камені і невисокі рослини, характерні для високогірних ареалів. А визначення «гірка» диктує загальну форму альпінарію – височина з обов’язковими елементами: підошвою, схилами і вершиною.

alpiyska4

Цікаве відео на нашому каналі: Фігурки з фанери для саду

alpiyska6

Визначаючись з місцем для майбутнього альпінарію, не забудьте, що за ним потрібнослідкувати – вибирайте найбільш вигідні ракурси. Крім того, подумайте – можливо, ви захочете проводити біля нього свій вільний час. Тоді вам знадобиться рівний майданчик з доріжками , місцем для столика і вогнища.

alpiyska7

. .

alpiyska8

Альпійська гірка своїми руками

alpiyska9
alpiyska10
alpiyska11

. . . . . . . . .

alpiyska13
alpiyska14
alpiyska16