Оформлення красивих квітників для початківців

Дача – це не тільки джерело цінних вітамінів, це ще й місце, куди можна поїхати відпочити, зібратися всією сім’єю на свята і просто добре провести час.

kvitnikpochatkivec

Тому багато дачників намагаються перетворити свою територію, прикрасити, облагородити. І щоліта вони створюють гарні квітники на дачі своїми руками, фото яких вони розглядали в різних журналах холодними зимовими вечорами. Квіти здатні прикрашати і оживляти навіть неживий пейзаж. Якщо квіти підібрані правильно, квітник перетворить садову ділянку.

zrobikvitniksam

Оформлення красивих квітників для початківців

Квітник на дачі, який оформлений у вигляді правильних геометричних фігур – це і є клумба. Його кордон окреслюються різними матеріалами – цеглою, бордюром, кілочками з дерева або пластмаси, автомобільними шинами. Можна зробити клумбу маленьку, а якщо дозволяють розміри ділянки, довести квітник на вашій дачі до величезних розмірів, збільшивши розміри клумби в декількох десятків метрів.

klumbakvitnikpochatkivec

Наступний квітник являє собою вузьку смугу (зазвичай 30-50 сантиметрів), що обрамляє галявину, доріжку, клумбу. Найчастіше в ньому висаджують низькорослі рослини, висотою не більше півметра, хоча і з цього правила є винятки. Крім стандартних рішень для створення квітника можна застосовувати овочеві культури. Відмінно доповнять квітник на вашій дачі і додадуть оригінальності листовий салат і кучерява петрушка.

bordyurkvitkoviikvitnikpochatkivec

Рабатка – вид квітника, який дійсно схожий на грядку, з тією лише відмінністю, що ростуть там квіти замість овочів. Рослини на рабатках розташовують невеликими групами або чіткими рядами. Часто у великих парках можна зустріти оформлення у вигляді химерного орнаменту. Залежно від місця, де знаходиться квітник на дачі, він може бути одностороннім або ж двостороннім.

rabatekvitnikpochatkivec

Наступний квітник являє собою змішану посадку однорічних і багаторічних видів, складену так, що декоративний вигляд не втрачається протягом усього сезону.

miksoborderkvitnikpochatkivec

Альпійська гірка, або, як її ще називають, кам’яниста гірка є дуже привабливим і мальовничим елементом присадибної ділянки, так як вона поєднує в собі дві протилежності – камені, які незмінні, і рослини, постійно мінливі і рухливі. Альпійські гірки стають дедалі популярнішими завдяки відносній простоті їх створення.

alpiiskagirkakvitnikpochatkivec

Квітники на дачі своїми руками для початківців – дуже клопітка справа, проте, вкрай захоплююча. Квітник – прикраса будь-якої ділянки, що поєднує в собі малі архітектурні форми, газони, доріжки, альпійські гірки. Матеріалів, які використовуються длястворення квітника– велика кількість, головне, щоб були багата фантазія і натхнення.

zrobikvitniksam2

Цікаве відео на тему: Фігурки з фанери для саду

zrobikvitniksam3
zrobikvitniksam4