Альтанка з підручних матеріалів своїми руками

pidruchnimateraltanka9

Будь- дачну ділянку важко уявити собі без оригінальної альтанки, в залежності від призначення вони можуть мати різні розміри і дизайн. Варто зазначити, що прості альтанки, зроблені своїми руками виглядають на ділянках більш затишно, ніж готові рішення.

pidruchnimateraltanka16

Якщо ви ще не стали власником такої оригінальної будівлі і тільки збираєтеся створити родзинку для своєї ділянки, наші ідеї обов’язково вам сподобаються. Зробити альтанку з підручного матеріалу не так вже й складно, як може здатися на перший погляд. Перш ніж приступити до її будівництва, варто визначитися з метою застосування. Найчастіше їх використовують як місця для відпочинку. Залежно від того, наскільки великою компанією ви хочете збиратися в даній альтанці, залежить розмір.

pidruchnimateraltanka15

Більш габаритні альтанки використовують, найчастіше, як вуличну літню кухню . В такому випадку альтанка може бути обладнана спеціальною піччю, столом для обіду і готування і місцем для зберігання. Менші можуть бути обладнані мангалом , столом і місцем для відпочинку великої компанії. Зовсім невеликі споруди можуть бути розраховані на маленьку компанію, в них не встановлюють ніякого додаткового обладнання крім столу і місць для сидіння. Також альтанка може бути розрахована як місце відпочинку для пари або навіть однієї людини. У цьому випадку найчастіше їх обладнають спеціальними лежаками або гамаками.

pidruchnimateraltanka6

Альтанка з підручних матеріалів своїми руками

pidruchnimateraltanka13
pidruchnimateraltanka11
pidruchnimateraltanka10

Цікаве відео на нашому каналі: Фігурки з фанери для саду

pidruchnimateraltanka8
pidruchnimateraltanka7
pidruchnimateraltanka5

pidruchnimateraltanka4
pidruchnimateraltanka3

pidruchnimateraltanka
pidruchnimateraltanka2