Альтернативні ідеї ландшафтного дизайну

7_alternativ

Досить часто ми чуємо від власників дачних ділянок, що зусилля по утриманню газону не виправдовуються. Трава не росте належним чином, якість зеленої маси не відповідає бажанням. Яка може бути альтернатива газону? Сучасний ландшафтний дизайн пропонує нам 7 ідей оформлення простору без газону, давайте познайомимося з ними ближче.

Сад з діжок

7_alternativ2

При всій складності, висадити діжкові культури і розставити їх по видимій частині ділянки цілком під силу кожному. Простір між діжками можна залишити без особливого догляду.

Гравій

7_alternativ3

Чудовою альтернативою газону є гравій. Клумби можна розбити в піднятих грядках, малюнок засипки може бути контрастним, якщо застосовувати щебінь різних відтінків.

Бетонні доріжки

7_alternativ4

Якщо на вашій ділянці багато ягідних кущів і фруктових дерев, то повноцінний газон виростити не вийде, так як йому потрібна велика кількість сонячного світла.

В такому випадку вам залишається замостити доріжки або каменем, або зробити бетонні доріжки. У деяких випадках можна постелити навіть старі килими.

Штучний газон

7_alternativ5

Сучасні дизайнери добре ставляться до використання штучного газону. З боку така галявина нічим не буде відрізнятися від натуральної.

Цікаве відео на тему: Фігурки з фанери для саду

Бетонний майданчик

7_alternativ6

Бетонувати всю площу дачі, звичайно ж, не варто. Проста бетонна площадка чудово впишеться і в невелику ділянку, і в широкий простір. У другому випадку слід включити переходи і бордюри, щоб урізноманітнити монотонний сірий фон.

Кам’яні плити

7_alternativ7

Можна замостити ділянку кам’яними плитами, з прорізами для низькорослих рослин.

Мульчування деревною стружкою

7_alternativ

Набирає популярність мульчування різнокольоровою стружкою. Товстий шар такої мульчі запобігає проростанню небажаної рослинності.