Название сайта

Альтернативні ідеї ландшафтного дизайну

17 березня 2018 Ландшафтний дизайн

7_alternativ.jpg (.06 Kb)

Досить часто ми чуємо від власників дачних ділянок, що зусилля по утриманню газону не виправдовуються. Трава не росте належним чином, якість зеленої маси не відповідає бажанням. Яка може бути альтернатива газону? Сучасний ландшафтний дизайн пропонує нам 7 ідей оформлення простору без газону, давайте познайомимося з ними ближче.

Сад з діжок

7_alternativ2.jpg (61.5 Kb)

При всій складності, висадити діжкові культури і розставити їх по видимій частині ділянки цілком під силу кожному. Простір між діжками можна залишити без особливого догляду.

Гравій

7_alternativ3.jpg (61.44 Kb)

Чудовою альтернативою газону є гравій. Клумби можна розбити в піднятих грядках, малюнок засипки може бути контрастним, якщо застосовувати щебінь різних відтінків.

Бетонні доріжки

7_alternativ4.jpg (61.22 Kb)

Якщо на вашій ділянці багато ягідних кущів і фруктових дерев, то повноцінний газон виростити не вийде, так як йому потрібна велика кількість сонячного світла.

В такому випадку вам залишається замостити доріжки або каменем, або зробити бетонні доріжки. У деяких випадках можна постелити навіть старі килими.

Штучний газон

7_alternativ5.jpg (70.07 Kb)

Сучасні дизайнери добре ставляться до використання штучного газону. З боку така галявина нічим не буде відрізнятися від натуральної.

Цікаве відео на тему: Фігурки з фанери для саду

Бетонний майданчик

7_alternativ6.jpg (37.65 Kb)

Бетонувати всю площу дачі, звичайно ж, не варто. Проста бетонна площадка чудово впишеться і в невелику ділянку, і в широкий простір. У другому випадку слід включити переходи і бордюри, щоб урізноманітнити монотонний сірий фон.

Кам'яні плити

7_alternativ7.jpg (58.02 Kb)

Можна замостити ділянку кам'яними плитами, з прорізами для низькорослих рослин.

Мульчування деревною стружкою

7_alternativ.jpg (.06 Kb)

Набирає популярність мульчування різнокольоровою стружкою. Товстий шар такої мульчі запобігає проростанню небажаної рослинності.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация