Малюємо лілії – легко та швидко!

lilii_9

Хочемо Вам продемонструвати швидкий, яскравий та оригінальний варіант малювання квітів, який в подальшому, Ви можете використовувати наприклад в якості подарунку або картинки на стіні тощо.

Радує той факт, що для того аби намалювати ці квіти не потрібно бути «великим» художником. Адже вся краса тримається на ефектах які дає акварель та акуратності виконання. Тому гортайте нижче та впевніться наскільки це легко, а результат виходить дуже цікавим!

Нам будуть потрібні такі матеріали:

  • Акварельна фарба
  • Акварельний пензлик (заокруглений, м’який – це важливо)
  • Акварельний папір форматом А4
  • Чорнильна ручка/ олівець/ гумка

Почнемо!

Для початку зробіть рисунок

lilii_1

Далі залийте фон чистою водою за допомогою пензлика. Важливо, що б вода не виходила на контур рисунку. Потім виберіть 3 темних кольори (наприклад синій, бордовий, фіолетовий) і 3 світлих (наприклад жовтий, світло-червоний, оранжевий). Ні в якому разі не вибирайте чорний абокоричневий колір на фон – в даному випадку це створить бруд.

lilii_2

Сміливо заливийте по черзі фарбами намочений фон і не бійтесь задавити тону, по скільки акварель – це водяниста техніка, тому при висиханні колір фарби стане світлішим.

lilii_3

Ось так вийшло. Тепер дайте трохи висохнути фарбі. Якщо ви додали багато води і вона ніяк не висохне можна попрацювати феном, тим самим зробити цікавий ефект роздутої води. Проте робіть це акуратно, аби не вилізти на контур квітки.

lilii_4
lilii_5

Далі квітці потрібно зробити контур товщиною приблизно в 3-4 мм. – ширина буде коливатись в залежності від того чи вистачатиме місця де буде робитись контур. Знову ж таки обвести весь рисунок можна не одним кольором. Колір залежить від фону – тобто що б квітка була контрасною. Наприклад там де фон світлий контур темний, де фон темний – контур світлий.

lilii_6
lilii_7

Далі розмальовуємо саму квітку. Для цього не потрібно яскраві кольори і сильний тон. Якщо ви дали не той колір, коли розфарбовували квітку просто за допомогою чистого пензлю крапніть чистої води на те місце – фарба трохи розчинеться, і при висиханні не буде «бруду».

lilii_8

Потім при висиханні додайте штрихи і, вуаля Ваш малюнок готовий!

lilii_9