Название сайта

Малюємо лілії – легко та швидко!

19 березня 2018 Рукоділля, Handmade
lilii_9.jpg (453.18 Kb)

Хочемо Вам продемонструвати швидкий, яскравий та оригінальний варіант малювання квітів, який в подальшому, Ви можете використовувати наприклад в якості подарунку або картинки на стіні тощо.

Радує той факт, що для того аби намалювати ці квіти не потрібно бути «великим» художником. Адже вся краса тримається на ефектах які дає акварель та акуратності виконання. Тому гортайте нижче та впевніться наскільки це легко, а результат виходить дуже цікавим!

Нам будуть потрібні такі матеріали:

  • Акварельна фарба
  • Акварельний пензлик (заокруглений, м’який - це важливо)
  • Акварельний папір форматом А4
  • Чорнильна ручка/ олівець/ гумка

Почнемо!

Для початку зробіть рисунок

lilii_1.jpg (467.63 Kb)

Далі залийте фон чистою водою за допомогою пензлика. Важливо, що б вода не виходила на контур рисунку. Потім виберіть 3 темних кольори (наприклад синій, бордовий, фіолетовий) і 3 світлих (наприклад жовтий, світло-червоний, оранжевий). Ні в якому разі не вибирайте чорний абокоричневий колір на фон – в даному випадку це створить бруд.

lilii_2.jpg (404.4 Kb)

Сміливо заливийте по черзі фарбами намочений фон і не бійтесь задавити тону, по скільки акварель – це водяниста техніка, тому при висиханні колір фарби стане світлішим.

lilii_3.jpg (392.02 Kb)

Ось так вийшло. Тепер дайте трохи висохнути фарбі. Якщо ви додали багато води і вона ніяк не висохне можна попрацювати феном, тим самим зробити цікавий ефект роздутої води. Проте робіть це акуратно, аби не вилізти на контур квітки.

lilii_4.jpg (150.5 Kb) lilii_5.jpg (437.52 Kb)

Далі квітці потрібно зробити контур товщиною приблизно в 3-4 мм. – ширина буде коливатись в залежності від того чи вистачатиме місця де буде робитись контур. Знову ж таки обвести весь рисунок можна не одним кольором. Колір залежить від фону - тобто що б квітка була контрасною. Наприклад там де фон світлий контур темний, де фон темний – контур світлий.

lilii_6.jpg (185.11 Kb) lilii_7.jpg (190.02 Kb)

Далі розмальовуємо саму квітку. Для цього не потрібно яскраві кольори і сильний тон. Якщо ви дали не той колір, коли розфарбовували квітку просто за допомогою чистого пензлю крапніть чистої води на те місце – фарба трохи розчинеться, і при висиханні не буде «бруду».

lilii_8.jpg (224.85 Kb)

Потім при висиханні додайте штрихи і, вуаля Ваш малюнок готовий!

lilii_9.jpg (453.18 Kb)


Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация