Дієтичні пончики

ponch0

Щоб підготуватися як можна краще до пляжного сезону, слід, як мінімум, дотримуватись дієти. Але є деякі різновиди ласощів, від яких відмовитись дуже важко. Це, наприклад, пончики. Але і для цієї страви є особливий низькокалорійний рецепт. Він дозволяє створити настільки смачні низькокалорійні пончики, що вони зникають майже моментально.

ponch1

Рецепт цієї страви є максимально простим, це, до речі, подобається багатьом.

Знадобиться: п’яти або дев’яти процентного сиру – 250 грамів, цукру – дві столових ложки, одне яйце, склянка (200г) борошна, розпушувач (чайна ложка), дрібка солі та ванілін – за смаком.

ponch3

Міксером збивають яйце з сиром та цукром, потім додають всі інші інгредієнти та тісто замішують до маси з максимальною однорідністю. Розпушувач додають безпосередньо до борошна – це важливий момент!

ponch2

Далі руки слід обваляти у борошні та сформувати невеличкі кульки. Все це викладають на лист, який перед тим застеляють пергаментом.

Заготовані кульки відправляють у духову шафу, щоб вони випікалися при температурі сто вісімдесят градусів.

ponch4

Час випікання залежить від типу духовки, зазвичай це 12-15 хвилин, готовність продукту можна визначити за рум’яністю.

ponch5

Такі пончики вийдуть в результаті однозначно смачними, але при тому, ще й корисними. Адже в них досить багато сиру, мінімум борошна, до того ж їх запікають, а не роблять у фритюрі.

Якщо є схильність до цих речовин, можна полити пончики варенням або сиропом.