Рокарій – ідеї для натхнення

rokarii2

Рокарій – невеликий кам’янистий сад, все більше завойовує популярність в якості елемента ландшафтного дизайну як серед власників невеликих заміських будиночків, так і господарів великих особняків.

rokarii77

Рокарій своїми руками – прекрасна можливість втілити на ділянці найсміливіші фантазії по створенню чудового саду з каменів , який стане родзинкою ландшафту.

rokarii17

Досить часто рокарій плутають з альпійською гіркою. Дійсно, основа цих двох прикрас – камені, але є у них і характерні відмінності. Рокарій немає ярусності, властивої альпійській гірці. Для плоскої композиції з каменів і рослин не потрібна інтенсивна освітленість. Основу рослинної композиції складають карликові представники хвойних порід, які не використовуються в альпійських гірках.

rokarii16

Основна схема рокарія – це кілька великих каменів, гравійна підсипка та низькорослі багаторічні рослини, розташовані між камінням. Зовнішні обриси композиції повинні бути наближені до природного малюнку місцевості. Рокарій не може бути квадратним або прямокутним, але краще вільні вигини кордонів.

rokarii15

Рокарій – ідеї для натхнення

rokarii14
rokarii13
rokarii12

rokarii11
rokarii10

Цікаве відео на нашому каналі: Фігурки з фанери для саду

rokarii3
rokarii4
rokarii5

rokarii9
rokarii8
rokarii6