Зручні садові лавки

zruchnalava23

Один з незамінних атрибутів відпочинку в саду є лавка. Вона не тільки прикрашає ваш сад, але і додає зручності для проведення часу в ньому. Адже сад – це свого роду теж будинок і хочеться, щоб перебування в ньому було приємним. Для цього необхідно детально обміркувати, де саме розмістити садові лавки.

zruchnalava27

Лавочки для дачі – це, звичайно ж, композиційний елемент. Вони повинні вписуватися в дизайн саду або дачної ділянки, підкреслювати оригінальність дизайну. Вони повинні містити в собі красу, оригінальність і практичність.

zruchnalava25

Великою популярністю користуються, звичайно, натуральні матеріали. З них можна створювати справжні твори мистецтва. Дуже ефектно виглядають різьблені, ковані лавочки, а також лавки з комбінованих матеріалів.

zruchnalava26

Дерев’яні лавки дуже практичні і легко вписуються в дизайн вашого саду, так як вони виготовляються з натурального матеріалу. Перевага дерева полягає в тому, що такі лавки не тільки красиві і мають безліч дизайнерських рішень, а й при правильному догляді і обробці прослужать вам досить тривалий час.

zruchnalava24

Також багато замислювалися як зробити лавку своїми руками. Це не тільки можливість заощадити і втілити в життя всі свої переваги і дизайнерські рішення. Створити план можна самостійно або скористатися послугами спеціалізованих агентств. Ось кілька таких ідей ,які можна втілити в життя.

zruchnalava20

Зручні садові лавки

zruchnalava17
zruchnalava19
zruchnalava21

zruchnalava15
zruchnalava16
zruchnalava13
zruchnalava10
zruchnalava11
zruchnalava8

zruchnalava9
zruchnalava