Название сайта

Декоративні подушки своїми руками

2 жовтня 2017 Рукоділля

23_pod.jpg (45.05 Kb)

Якщо ви недавно закінчили ремонт і хочете внести в простір щось затишне і домашнє, або вашій квартирі не вистачає яскравих рис, то зупиніть свій вибір на декоративних подушках. Такі подушки можна зробити своїми руками, це досить просто. Виготовлення подушки не займе багато часу, але залишить приємні спогади. Дивлячись на цю подушку, ви будете згадувати про прекрасні моменти, проведені разом з сім'єю.

. . .

14_pod.jpg (99.99 Kb)

Для початку необхідно визначитися з колірною гамою, матеріалом і наповнювачем. Зовнішній матеріал повинен бути м'яким, приємним на дотик і при цьому легко пратися. Для цієї мети підійдуть бавовна, льон, трикотаж. Наповнювачем може стати звичайний синтепон.

Подушки можна робити і незвичайних форм або розмірів. Якщо в сім'ї є діти, то вони оцінять подушки у вигляді героїв мультфільмів або фільмів. Така подушка може легко перетворитися на іграшку. Традиційні форми для декоративних подушок - це коло і квадрат. Трохи складніше шити подушки у вигляді серця або зірки.

dityacha_podushka.jpg (274. Kb)

Створення декоративних подушок всією сім'єю, самостійно у вільний від інших справ час - це відмінна можливість перетворити кімнату без витрачання коштів на дорогі аксесуари. При цьому такий вид активності розвиває фантазію, дрібну моторику у дітей. . . . . Можна довго вибирати матерію, колір, але потрібно всім разом братися за справу, де кожен буде робити подушку своєї мрії. Така подушка може довго зберігатися в родині.

12pod.jpg (245.81 Kb)Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация