Декупаж годинників

dekupazhgodinnikiv10

В даний час декупаж годинників своїми руками має колосальну популярність! Це не дивно: в століття стресів часом хочеться зробити щось для душі, а якщо це буде ще мати функціональне і естетичне призначення, то це хобі просто приречене на успіх.

dekupazhgodinnikiv13

Якщо раніше матеріали та шаблони для декупажу дістати було важко, то зараз вони в надлишку є в будь-якому книжковому магазині або відділі для творчості. У них можна придбати трафарети, циферблати, заготовки, стрілки, аксесуари або інші атрибути для декупажу годинників.

dekupazhgodinnikiv14

Перш, ніж приступати безпосередньо до декупажу годиників своїми руками, слід визначитися зі стилем майбутнього шедевра. Зараз найбільш популярні наступні варіанти декупажу: прованс, вінтаж або «під-старовину», «Голлівудський».

dekupazhgodinnikiv12

Готовий циферблат можна вільно купити в магазині, але куди цікавіше зробити його своїми руками. Тут все залежить від вашої фантазії і, звичайно, від стилю декупажу годинника. Припустимо, ви вибрали стиль прованс. Тоді для циферблата доречно буде використовувати пробки від пляшок вина, засушені гілки лаванди, мило у вигляді невеликих сердечок.

dekupazhgodinnikiv11

Декупаж годинників – ідеї для створення стильного і ексклюзивного предмета інтер’єру

dekupazhgodinnikiv9
dekupazhgodinnikiv7
dekupazhgodinnikiv8
dekupazhgodinnikiv6
dekupazhgodinnikiv5

dekupazhgodinnikiv4
dekupazhgodinnikiv3

dekupazhgodinnikiv2
dekupazhgodinnikiv